Menu
Logo
Pge

Nowy skrzydłowy zakontraktowany

Nowy skrzydłowy zakontraktowany

Drużyna PGE GKS Bełchatów zakontraktowała drugiego nowego zawodnika. Do ekipy „Brunatnych” dołączył 24-letni skrzydłowy Hubert Tylec, który podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Urodzony w Dąbrowie Górniczej wychowanek Tęczy Błędów ma za sobą występy w seniorskich zespołach Zagłębia Sosnowiec (m.in. w rozgrywkach 1 ligi), Legionovii Legionowo, Skry Częstochowa i KSZO Ostrowiec Św. W ostatnim sezonie reprezentował barwy Polonii Bytom, która aż do baraży walczyła o awans do III ligi. Pomocnik zagrał tam w 30 meczach, w których strzelił osiem bramek i zaliczył ponad dziesięć asyst.

Nowy zawodnik PGE GKS Bełchatów był już testowany zimą i był bliski dołączenia do naszej drużyny, ale z różnych przyczyn wrócił do Bytomia, gdzie miał okazję być cały czas w rytmie meczowym. Z powodu m.in. późnego zakończenia sezonu Hubert rozpocznie treningi z giekaesiakami 2 lipca, dlatego nie zobaczymy go w sobotnim sparingu we Wronkach.

- Wszyscy wiemy, jakim klubem jest GKS Bełchatów – powiedział po podpisaniu kontraktu Hubert Tylec. To klub z dużą historią na przestrzeni ostatnich lat, z dobrymi wynikami na poziomie polskiej piłki. Baza, stadion, kibice, boiska naturalne i sztuczne macie na najwyższym poziomie. Przychodząc tutaj miałem też świadomość, że trener mnie zna, bo współpracowaliśmy w Sosnowcu. To też miało znaczenie. Wiedziałem, dokąd idę i pod czyje skrzydła, na jakiej zasadzie opierają się treningi. Swoje zrobił także Marcin Sierczyński, który pomógł mi podjąć tę decyzję.

- Moja preferowana pozycja na boisku to lewa pomoc, ale grałem także na prawym skrzydle a nawet na pozycjach „9” i „10”. Jest mi to w sumie bez różnicy, na której stronie pomocy występuję, jestem zawodnikiem, który operuje dobrze obiema nogami – zakończył nowy nabytek „Brunatnych”.

Wcześniej bełchatowianie zakontraktowali bocznego obrońcę, Mikołaja Grzelaka.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 574370