IV liga: Wicelider za mocny

Młoda drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów przegrała w wyjazdowym meczu 15. kolejki IV ligi z zespołem wicelidera rozgrywek Termami Ner Poddębice 1:4 (0:1). Jedynego gola dla „Brunatnych” zdobył w 80. Minucie Kacper Szafrański z rzutu karnego po faulu na Kacprze Wojtczyku.

Prowadzony przez Tomasza Jaworskiego zespół wystąpił w wieczornym spotkaniu w mocno okrojonym składzie ze względu na kontuzje, powołanie do pierwszej drużyny Michała Lewandowskiego. Warto podkreślić, że wszyscy zawodnicy, którzy dziś zagrali mają status młodzieżowca.

Do straty bramki w 43. minucie wydawało się, że giekaesiacy będą w stanie powalczyć chociaż o remis, ale Ner nie dał szans po przerwie dokumentując przewagę trzema golami.

Następny mecz nasze rezerwy rozegrają u siebie z Zawiszą Pajęczno (11 listopada o godz. 13).