Menu
Logo
Pge

Bilety na dwa najbliższe mecze

Bilety na dwa najbliższe mecze

W poniedziałek 16 października o godz. 13 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze PGE GKS Bełchatów na stadionie przy ul. Sportowej.

Przypomnijmy, że w związku ze zmianami terminów spotkań, kibiców czekają dwa mecze na własnym stadionie w ciągu pięciu dni.

Najpierw w środę 18 października "Brunatni" zmierzą się z beniaminkiem ligi, Gwardią Koszalin. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. W niedzielę 22 października o godz. 17:00 bełchatowianie podejmować będą z kolei spadkowicza z 1 ligi, MKS Kluczbork.

Prowadzona przedsprzedaż umożliwia kibicom PGE GKS na zakup biletów w niższych cenach niż ma to miejsce w dniu meczowym. Bilety na trybuny C i D można nabywać w cenach 1, 5 i 10 zł (z Kartą Kibica) bądź 5, 10 i 15 zł (bez Karty Kibica). Zaledwie 5 zł to koszt biletu na trybunę wschodnią, gdzie zasiadają najzagorzalsi fani "Brunatnych".

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW - JESIEŃ 2017

Zgodnie z przyjętą zasadą sprzedaży wejściówek, w dniu meczu ich ceny wzrastają maksymalnie o 5 zł (opcje z i bez KK). Do dyspozycji kibiców pozostają niezmiennie cztery trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Najmłodszych fanów z opiekunami klub zaprasza na trybunę północną do Sektora Rodzinnego. Wejściówka superVIP na trybunę honorową to 50 zł.

Istnieje także możliwość zabrania na mecz grupy przyjaciół ze szkoły, do czego zachęcamy. Więcej o akcji "Zabierz klasę na mecz" TUTAJ.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub wprowadza stałą promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu):

16-17.10. w godz. 13 - 17
18.10. (mecz z Gwardią) od godz. 14

19-20.10. w godz. 13 - 17
22.10. (mecz z MKS) od godz. 14

Kasy stadionowe:

18.10. (mecz z Gwardią) od godz. 16

22.10. (mecz z MKS) od godz. 15

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2018-07-21
17:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-07-28
19:00
D
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-08-04
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

     

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 204532 odwiedzin