Menu
Logo
Pge

Trener nie chce dogrywki

Trener nie chce dogrywki

Cztery lata spędził pracując w Chojnicach trener PGE GKS Bełchatów, Mariusz Pawlak. Będąc trenerem tamtejszej Chojniczanki poprowadził ją w 136 meczach, w tym czasie m.in. awansował do 1 ligi. W środę w ramach 1/16 finału Pucharu Polski zagra przeciwko swojej byłej drużynie.

- Większość chwil spędzonych w Chojnicach, to były momenty radosne. O tych rzeczach pamiętam, a nie to co mi się nie układało. To jest futbol, to jest sport, różne rzeczy mogą się wydarzyć - opowiada dziś ze spokojem opiekun PGE GKS.

Chojniczanka w ubiegłym sezonie walczyła do ostatniej kolejki Nice 1 ligi o awans do Ekstraklasy. W tych rozgrywkach po dwóch kolejkach ma 3 punkty. - Trochę inaczej by to wyglądało, jakby to był mecz ligowy, czyli bylibyśmy klasę wyżej. Jest to jednak spotkanie pucharowe, do którego mogę podejść nieco inaczej niż do meczu ligowego. Przeciwnik jest mi znany, wielu zawodników z mojej kadencji jeszcze tam pozostało. To trudny rywal - wyjaśnia Pawlak.

Dwa lata temu mecz Pucharu Polski z Chojniczanką "Brunatni" przegrali po dogrywce 1:2, a opiekunem drużyny z Chojnic był właśnie Mariusz Pawlak. Czy w środę również spodziewa się dodatkowych 30 minut grania? - Nie chciałbym rozgrywać dogrywki, jeśli jednak miałaby być ona dla nas zwycięska, to oczywiście tak. Mamy w niedzielę mecz ligowy, Chojnice w sobotę i myślę, że obie drużyny będą chciały to rozstrzygnąć w 90 minut. Zrobimy wszystko by awansować. Wierzę w swój zespół, stać nas na to - kończy opiekun PGE GKS. 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2018-07-21
17:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-07-28
19:00
D
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-08-04
18:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

     

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 217650 odwiedzin