IV liga: Pogrom Mechanika

W meczu 34. kolejki IV ligi łódzkiej drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów pokonała na stadionie przy ul. Sportowej 3 RKS Mechanik Radomsko aż 7:0 (3:0). Podopieczni trenera Krystiana Kieracha z 80 golami są najskuteczniejszym zespołem rozgrywek.

Bełchatowanie nie dali w tym meczu żadnych szans drużynie z Radomska i już do przerwy prowadzili 3:0. Asystentami przy golach Berłowskiego, Zięby i Papikyana byli Zięba i dwukrotnie Nowak. Po zmianie połów Nowak zdobył dwa gole, raz po dobitce strzału w poprzeczkę Szymorka a później po podaniu Pałczyńskiego. Na 6:0 po asyście Lewandowskiego gola zdobył Miedwiediew a wynik ustalił mocnym strzałem Górlaczyk. W 71. minucie zawodnik RKS przestrzelił karnego.

PGE GKS II Bełchatów – RKS Mechanik Radomsko 7:0
Hubert Berłowski 8., Paweł Zięba 15., Volodya Papikyan 37., Adam Nowak 48., 52., Dawid Miedwiediew 67., Piotr Góralczyk 77.