IV liga: Pięć goli Ciechańskiego

W rozegranym na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu meczu 32. kolejki IV ligi drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów pokonała Pilicę Przedbórz 7:1 (4:1). Pięcioma trafieniami popisał się Daniel Ciechański a trzema asystami Paweł Zięba. Po tym wysokim zwycięstwie nasz zespół jest drugim najskuteczniejszym w lidze.

Pierwszego gola w niedzielnym spotkaniu zdobył pięknym technicznym strzałem Volodya Papikyan, który minutę wcześniej zmienił Przemka Zdybowicza. Sześć minut później po zagraniu ręką arbiter podyktował rzut karny dla Pilicy, z którego goście skutecznie skorzystali. Do przerwy jednak bełchatowianie wyszli na prowadzenie 4:1 dzięki klasycznemu hattrikowi Daniela Ciechańskiego. Co ciekawe, za każdym razem asystował Paweł Zięba.

Po zmianie stron przewaga bełchatowian udokumentowana została kolejnymi trzema golami. Dwa z nich zdobył „Ciechan” po podaniach Dawida Miedwiediewa. W 87. Minucie strzał z rzutu karnego obronił Daniel Niźnik a wynik meczu ustalił Miedwiediew po asyście Ciechańskiego.

PGE GKS Bełchatów – Pilica Przedbórz 7:1
Volodya Papikyan 19., Daniel Ciechański 29., 35., 45., 74., 81., Dawid Miedwiediew 89.