IV liga: Z Ceramiką bez punktu

W zamykającym 24. kolejkę IV ligi łódzkiej meczu drużyna PGE GKS II Bełchatów uległa dość niespodziewanie Ceramice Opoczno 1:2 (0:0). Jedyną bramkę dla "Brunatnych" zdobył w doliczonym czasie Paweł Zięba strzałem z rzutu wolnego.

Niedzielny mecz, w którym wystąpiło kilku zawodników z pierwszego zespołu, od początku nie układał się dobrze. Bełchatowianie nie stwarzali groźnych sytuacji a narażali się na groźne kontry. Zagrożenie z naszej strony stwarzał przede wszystkim Paweł Zięba, ale klarownych sytuacji zabrakło. Do tego na przestrzeni mniej więcej dwudziestu minu z boiska z powodu urazów musieli zejść Mateusz Orski i Albin Maciejewski a przy stanie 0:1 po dwóch żółtych Mateusz Szymorek zobaczył w 78. minucie czerwoną kartkę. Osiem minut później goście zapewnili sobie golem na 2:0 zwycięstwo w tym spotkaniu, bo "Brunatni" odpowiedzieli już tylko wspomnianym golem Zięby.