IV liga: Remis sąsiadów

W meczu 20. kolejki IV ligi łódzkiej drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów zremisowała na boisku ze sztuczną nawierzchnią MCS z Unią Skierniewice 1:1.

Rywalizacja sąsiadów w ligowej tabeli zaczęło się od kontrowersyjnego rzutu karnego dla "Brunatnych". "Jedenastki" nie wykorzystał jednak Grzegorz Kowalski. W 31. minucie bełchatowianie doznali osłabienia po bezpośredniej czerwonej kartce dla Szymona Zgardy za krytykowanie pracy sędziego i już do końca meczu grali w dziesiątkę.

W drugiej połowie pierwsi na prowadzenie wyszli goście i trzeba przyznać, że na gola zasłużyli. Giekaesiacy dążyli do wyrównania i ten cel osiągnęli, kiedy to po długim podaniu od Michała Lewandowskiego z narożnika zacentrował Kacper Banasiak a piłkę strzałem głową świetnie skontrował Paweł Zięba.

PGE GKS II Bełchatów - Unia Skierniewice 1:1