Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Darmowy tydzień treningów

 Darmowy tydzień treningów

Trwa letni nabór do Akademii GKS Bełchatów. Największa akademia w regionie zaprasza dzieci (chłopców i dziewczynki) do rozpoczęcia treningów piłki nożnej i zapasów. Przygotowaliśmy dla nich ciekawą promocję!

Treningi dla chłopców (roczniki 2013-2017) oraz dziewczynek (2012 i młodsze) odbywają się trzy razy w tygodniu. Chłopców w tym tygodniu zapraszamy na zajęcia próbne jeszcze w środę i piątek (początek zajęć o godz. 17:00 na boisku treningowym nr 1 MCS) a dziewczynki w czwartek (od godz. 16:00, „Orlik” na Bińkowie).

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/22 ogłaszamy, że pierwszy tydzień treningów w naszej Akademii będzie darmowy! Dlatego tym bardziej zapraszamy chłopców i dziewczynki na nasze zajęcia. Jeśli spodobają im się nasze sportowe spotkania, poprosimy wtedy rodziców/opiekunów prawnych o wypełnienie umowy członkowskiej, co będzie równoznaczne z zapisaniem dziecka do naszej Akademii.

Treningi odbywają się w godzinach popołudniowych na obiektach Miejskiego Centrum Sportu (boiska za halą KWB) lub miejskich „Orlikach”. Za nabór do sekcji chłopców odpowiadają trenerzy Jakub Bednarek, Dominik Trząsalski, Angelina Łąckiewicz, Michał Krawczyk, Jacek Kałużny oraz Marcin Szóstakiewicz. Powstającą sekcją żeńską opiekują się Angelina Łąckiewicz oraz Michał Krawczyk. Kontakt do trenerów dostępny jest TUTAJ.

Akademia GKS Bełchatów zapewnia zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską (24 trenerów, w tym 9 z licencją UEFA A), przy wykorzystaniu profesjonalnej bazy treningowej. Warto podkreślić, że w Akademii pracują trener bramkarzy, przygotowania motorycznego, trenerzy grup rozwoju indywidualnego „Future” i „Gold” oraz trenerzy pozycyjni. Dodatkowo opiekę nad każdą grupą treningową sprawuje duet trenerski.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-12-05
18:00
D
Śląsk II Wrocław
Śląsk
II
Wrocław
2022-02-26
00:00
W
Hutnik Kraków
Hutnik
Kraków
2022-03-05
00:00
D

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2086937