Menu
Logo
Fortuna
Pge

Akademia wspiera podopiecznych

Akademia wspiera podopiecznych

Akademia GKS Bełchatów utworzyła Fundusz Stypendialny. Jest to możliwe dzięki wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Pierwszym stypendystą został zdobywca Pucharu Polski i brązowy medalista Mistrzostw Polski w zapasach, Filip Kazimierczak.

Młodzieżowy mistrz Polski został pierwszym beneficjentem funduszu, poprzez który Akademia chce wspierać i nagradzać swoich podopiecznych. Te środki będą mogły umożliwić im m.in. dalszy rozwój sportowy, udział w zawodach o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej, poprawić codzienną suplementację oraz zakupić indywidualny sprzęt sportowy.

Z czasem z funduszu stypendialnego korzystać będzie więcej osób, co stanie się formą docenienia i motywacji podopiecznych Akademii.  Priorytetem Akademii w dalszym ciągu pozostaje  promowanie i rozwijanie zamiłowania do uprawiania sportu w dwóch wiodących dyscyplinach tj. piłce nożnej i zapasach. Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci od 5. roku życia. Celem akademijnych trenerów jest ich rozwój na wielu płaszczyznach, w tym głównie rozwój fizyczny, społeczny i psychiczny.

Rozwój i sukcesy "Kazika" to doskonały sygnał dla osób zainteresowanych przygodą z zapasami. W dalszym ciągu trwa nabór do sekcji zapaśniczej. Uczestnictwo w tych zajęciach może stanowić doskonałe uzupełnienie dla treningu innych sportów walki oraz rozwoju w innych dyscyplinach sportowych.

 

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2021-04-17
17:00
W
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2021-04-23
16:00
D
Widzew Łódź
Widzew
Łódź
2021-04-27
17:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1771092