Menu
Logo
Fortuna
 

Ferie z Gortatem i giekaesiakami (zdjęcia)

Ferie z Gortatem i giekaesiakami (zdjęcia)

Ostatni dzień Ferii z GKS Bełchatów "Zdrowo i wesoło" przyniósł młodym uczestnikom kolejne nowe atrakcje. Górniczy klub zadbał, by na koniec ferii dzieci wyszły z GIEKSA Areny pełne wrażeń i upominków.
Piątek rozpoczął się od spotkania w wielkiej sali zapasów Trybuny Rodzinnej z bełchatowskim zawodnikiem taekwondo, Krystianem Gortatem, który niedawno został wybrany Sportowcem Roku 2015 Regionu Bełchatowskiego a dziś poprowadził specjalny trening sztuk walki. W prezentacji pomagał mu młodszy brat Jonasz - jeden z uczestników klubowych ferii. Poza urozmaiconymi ćwiczeniami na matach, dzieci mogły także przyjrzeć się bogatej kolekcji medalowej Krystiana, który jest m.in. drużynowym mistrzem świata federacji ITF z włoskiego Jesolo, w konkurencji drużynowych układów mistrzowskich II DAN oraz dwukrotnym brązowym medalistą tych samych mistrzostw świata w testach siły i technikach specjalnych.

Po szaleństwach z Krystianem Gortatem, uczestnicy ferii wrócili do Sali VIP stadionu przy Sportowej, gdzie po chwili zjawili się zawodnicy PGE GKS Bełchatów: Lukas Klemenz, Daniel Niźnik i Aghvan Papikyan. Nasi piłkarze najpierw odpowiadali na pytania i rozdawali autografy a następnie rozegrali mecze z dwiema drużynami feriowiczów.

Na koniec dnia a zarazem całego niezwykle udanego tygodnia, dzieci otrzymały paczki z prezentami od Patronów i Partnerów Ferii z GKS Bełchatów oraz od górniczego klubu, po czym udały się na ostatni wspólny posiłek. Najbliższą okazją do wspólnego spotkania będzie pierwszy mecz "Brunatnych" na GIEKSA Arenie 12 marca, na który dzieci otrzymały podwójne zaproszenia.

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
00:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1086248