Menu
Logo
Logo
Pge

GKS Bełchatów dla wszystkich

PGE Sponsorem projektu GKS Bełchatów dla wszystkich?Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. objęła sponsoringiem autorski projekt GKS-u Bełchatów pod nazwą „GKS Bełchatów dla wszystkich”.

GKS Bełchatów dla wszystkich to element wypełnienia misji GKS-u – obejmie działania prowadzone przez klub w ramach szkolenia dzieci i młodzieży oraz szerzenia sportu amatorskiego, a także prowadzenie szeregu aktywności mających na celu popularyzację sportowego stylu życia w społeczności Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego.

Wszystkie te akcje prowadzone są w celu szerzenia kultury fizycznej, propagowania zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, wdrażania świadomości istnienia związku pomiędzy dietą a zdrowiem, wpajania podstawowych idei fair play oraz kwestii dobrej zabawy w sporcie.

Umowa, dzięki której możliwa jest realizacja projektu, obowiązuje do końca 2017 roku.”

...................................................................................................................................................................

"GKS Bełchatów dla wszystkich" - Turniej klas I - III

Zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 1 zakończyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla klas I – III. Zawody dla uczniów szkół podstawowych obserwował sztab szkoleniowy PGE GKS Bełchatów „Brunatnych” z trenerem Mariuszem Pawlakiem na czele i zawodnicy pierwszej drużyny „Brunatnych” a dzieci zabawiała klubowa maskotka – Mamut. Warto dodać, że sędziami byli ponownie byli zawodnicy górniczego klubu Edward Cecot i Jacek Popek.

W zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie turnieju w hali „Energia”, nad którym patronat objął m.in. GKS „Bełchatów” S.A., wzięły udział reprezentacje sześciu podstawówek. Zanim jednak rozpoczęły się mecze, mali uczestnicy przeszli fachową rozgrzewkę pod okiem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Później nasza drużyna obserwowała boiskowe poczynania uczniów a trenerzy patrzyli pod kątem przyszłych talentów.

Trwające niemal trzy godziny zmagania wygrała dzięki wygranemu konkursowi rzutów karnych SP nr 1, drugie miejsce wywalczyła ZSP 9 a na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna SP 12. Kolejne pozycje: SP 8, SP 4 i SP 13.

W uroczystości zakończenia turnieju wziął m.in. udział Prezes GKS „Bełchatów” S.A. Wiktor Rydz, który miał przyjemność wręczać młodym piłkarzom nagrody i upominki.

Fot. Michał Antczak

 

 

"GKS dla wszystkich" - dzieci z Łodzi przy S3

Ostatniego dnia czerwca klub odwiedziły przebywające na obozie na Wawrzkowiznie dzieci ze świetlicy środowiskowej w Łodzi. W planie wycieczki było m.in. zwiedzanie stadionu, poznanie historii górniczego klubu i jego obiektów oraz dużo zabawy.

Po zwiedzeniu GIEKSA Areny i posileniu się krówkami-mamutkami wszyscy wybiegli na płytę boiska i próbowali swoich sił w roli zawodników, trenerów i kibiców.

Miłym zaskoczeniem dla dzieciaków był doping z trybuny honorowej, jaki zgotowali im przebywający tego dnia w Bełchatowie przedstawiciele jednego z macedońskich klubów. Cała trybuna honorowa huczała i zagrzewała małych zawodników do walki. Jak na "prawdziwych piłkarzy" przystało, rozgrzane i rozbawione dzieci głośno podziękowały za doping.

Na zakończenie było pamiątkowe zdjęcie i goście, po otrzymaniu upominków klubowych pożegnali się obiecując, że wrócą tutaj na mecz drużyny PGE GKS w rozpoczynającym się wkrótce sezonie 2 ligi.

 

 

 

 

 

 

GKS Bełchatów dla wszystkich - Rocznik 2010 po pierwszym turnieju

GKS Bełchatów dla wszystkich - Rocznik 2010 po pierwszym turnieju W niedzielę 17 września,  swoje rozgrywki zainaugurowała Liga Turniejowa OZPN Żak F1. Gospodarzem turnieju był GKS Bełchatów 2010, a w rozgrywkach objętych projektem “GKS Bełchatów dla wszystkich” poza naszymi dwoma zespołami wzięły udział drużyny BAP Soccer Bełchatów oraz Włókniarza Zelów.

Oto zestawienie wyników:

GKS I - BAP Soccer 1:5
GKS II - Włókniarz Zelów 0:11

GKS I - Włókniarz Zelów 0:9
GKS II - BAP Soccer 0:3

GKS I - GKS II 6:1
BAP Soccer- Włókniarz Zelów 3:1

GKS Bełchatów dla wszystkich.Profesjonalny trening, dieta, regeneracja

GKS Bełchatów dla wszystkich ? profesjonalny trening, dieta, regeneracja

20 września nie dopisała pogoda ale niezależnie od pochmurnego nieba odbyła się zaplanowana w ramach programu „GKS Bełchatów dla wszystkich” akcja. Dla fanów piłki nożnej i szczególnie zespołu PGE GKS niecodzienna możliwość profesjonalnych zawodników w pracy.
Pod wodzą trenera Pawlaka zawodnicy poświęcili czas na elementy taktyczne oraz na ćwiczenia stałych  fragmentów gry.
Uczestniczący w treningu goście mogli przyglądać się treningowi pierwszej drużyny "Brunatnych" a po zajęciach spotkać się z piłkarzami i trenerami, by porozmawiać lub zebrać autografy.

 Najbliższe mecze GKS

Gwardia Koszalin
Gwardia
Koszalin
2017-10-18
18:00
D
MKS Kluczbork
MKS
Kluczbork
2017-10-22
17:00
D
Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2017-10-28
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

 

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 122961 odwiedzin