IV liga: Zięba daje wygraną

Szóste zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi odnieśli w niedzielę zawodnicy drużyny rezerw PGE GKS Bełchatów. Spotkanie z KS Paradyż na GIEKSA Arenie zakończyło się skromnym 1:0 a strzelcem gola był w 51. minucie Paweł Zięba, który wykorzystał świetne podanie Piotra Witasika. Dzięki tej wygranej „Brunatni” awansowali na 6. pozycję w tabeli.

W pierwszej połowie to Paradyż zaczął lepiej spotkanie a po jednym ze strzałów gości futbolówka uderzyła w poprzeczkę. Bełchatowianie także odpowiedzieli poprzeczką (Bartłomiej Kondracki) i przestrzeloną sytuacją sam na sam Pawła Zięby.

Druga część meczu przy Sportowej to przewaga gospodarzy, która udokumentowana została wspomnianym golem Zięby. Swoje sytuacje mieli także m.in. Maciej Łabędzki czy Takeru Okada, ale ostatecznie spotkanie z trudnym rywalem zakończyło się naszym jednobramkowym zwycięstwem.