Wyniki młodzieżowych zespołów (22-23 października)
Za nami kolejny weekend drużyn GKS Bełchatów w juniorskich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników z dziewięciu meczów z udziałem naszych drużyn.
Centralna Liga Juniorów
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Zieliński, Grot, Ogrodowczyk (61. Marynowski), Wojtczyk Kacper - Siewiera – Berłowski (82. Kotowski), Mazerant, Byszewski (56. Michalski), Janik (82. Dymek) - Przybylski
Na ławce byli: Pędziwiatr i Matuszewski
LW Junior Młodszy B1
MGUKS Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 0:7 (0:5)
Bramki dla GKS: 3’ Warnecki as. Michalak, 18’ Warnecki as. Chwałowski, 23’ Chwałowski as. Bykowski, 29’ Warnecki as. Matuszewski, 37’ Kozica as. Matuszewski, 46’ Michalak as. Kubiaczyk, 80’ Piesik as. Kowalik
Skład GKS: Pędziwiatr D. (41’ Pajkert), Torchalski, Kowalik, Kozica, Bykowski (ż), Śpiewak, Michalak, Kubiaczyk, Chwałowski, Matuszewski (41’Piesik), Warnecki (41’Włodarczyk)
I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów – AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (3:0)
Bramki dla GKS: Warnecki Damian ‘4 (as. Głowacki Bartosz), ’15, Bąkowicz Mateusz ’40 (Chudzik Jakub)
Skład GKS: Kacprzyk Grzegorz (’75 Pajkert Szymon) – Głowacki Bartosz, Kępiński Dawid, Lisowski Bartłomiej, Miller Igor - Sionkowski Jakub, Chudzik Jakub, Łudczak Bartosz, Bąkowicz Mateusz - Grzywacz Bartosz - Warnecki Damian (’41 Rogut Joachim)
II LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów – AKS SMS Łódź 2:2
Bramki dla GKS: 40’ Maciej Miedwiediew (as. Mielczarek), 70’ Sebastian Lesiak (karny)
Skład GKS: Radzicki (41’ Drozdel (71’ Wróblewski)) – Kasznicki (65’ Wenus), Kaleja (50’ Broś), Piechura, Mielczarek, Lesiak, Jaceński (53’ Ślusarek), Miedwiediew, Błaszczyk (53’ Kierach), Rogut (41’ Stolarczyk)
II LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów – WKS Wieluń 6:0
Bramki dla GKS: 13’ Michał Łukaszewski, 36’ Jakub Markiewicz (as. Szmigielski), 38’ Markiewicz (as. Kapica), 47’ Krzysztof Rogan (as. Szmigielski), 55’ Markiewicz (as. Kapica), 69’ Rogan (as. Kapica).
Skład GKS: Ciołek (54’ Pawelczyk) – Madejczyk, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Markewicz, Szmigielski, Tomczyk, Płochocki, Kapica, Łukaszewski (41’ Żylka)
I LW Trampkarz C2
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra - GKS Bełchatów 0:4 (0:1)
Bramki dla GKS: 14’ Sionkowski (as. Sobera), 54’ Sionkowski (as. Kaflowski), 57’ Sobera (as. Kaflowski), 63’ Tomski
Skład GKS: Komar (65’ Białkowski) - Przywara (65’ Stefaniak), Ciołkowski, Stemplewski, Korpas - Góralczyk, Cieślak, Sobera (60’ Tomski) - Kaflowski, Mizera (65; Kuśmierek), Sionkowski
OL Młodzik D1 gr. II
Włókniarz Moszczenica (r. 2004) - GKS Bełchatów (r. 2005) 3:4 (1:2)
Bramki dla GKS: Kacper Sobala (2’), Oliwier Urbaniak (20’), Kajetan Płomiński (rzut wolny (39’), Bartosz Rzepczyński (42’)
Skład GKS: Wójcik i Retek -Kucharski, Płomiński, Kuśmierek, Książczyk, Wilk, Grałka, Jasiński, Sobala, Wiewiórowski, Samsik, Wawrowski, Urbaniak, Świątek, Urban, Rzepczyński, Galicki.
OL Młodzik D1 gr. I
RAP Radomsko – GKS Bełchatów 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS: Miarka Mateusz 26.
Skład GKS: Gogul, Kurzydlak, Gaszewski, Marciniak, Załęczny, Czyżewski, Rygała, Kurzawa, Cytarzyński, Miarka, Glapiński, Pietryka, Kmiecik, Nowak, Jurczyk, Bartkiewicz, Stankiewicz
OL Młodzik D2 gr. I
Concordia Piotrków Tryb. - GKS Bełchatów 3:5
Bramki dla GKS: Skrobek – 2, Kwapiński, Banasik, Marciniec
Skład GKS: Winiarski - Kołek, Frąckiewicz, Banasik - Skrobek, Marciniec, Jaśkiewicz, Węglewski – Sejdija
Grali również: Izdebski, Domański, Krawętek, Kwapiński, Ryłka, Pietrasiak
Fot. Piotr Tokarczyk