Remis w CLJ i pozostałe wyniki juniorów
Za nami kolejny weekend drużyn GKS Bełchatów w juniorskich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników z dziewięciu meczów z udziałem naszych drużyn.
Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS: Przybylski 71.
Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Zieliński, Ogrodowczyk (55. Marynowski), Grot, Wojtczyk Kacper - Siewiera – Byszewski (84. Michalski), Mazerant, Kotowski (46. Berłowski), Matuszewski (68. Janik) - Przybylski
Na ławce byli: Pędziwiatr, Dymek, Cholerzyński
LW Junior Młodszy B1
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 8:0 (2:0)
Bramki dla GKS: 20’ Chwałowski as. Torchalski, 32’ Warnecki as. Michalak, 41’ Kozica as. Michalak, 46’ Kozica as. Michalak, 67’ Śpiewak as. Michalak, 70’ Michalak, 78’ Kozica as. Kowalik, 80 Kozica as. Michalak
Skład GKS: Pędziwiatr D. (62’ Pajkert), Sionkowski (41’ Kubiaczyk), Kowalik, Kozica, Torchalski, Chwałowski, Michalak, Śpiewak, Pędziwiatr K., Bąkowicz T. (62’ Włodarczyk), Warnecki (41’ Mroziński)
I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Skład GKS: Grzegorz Kacprzyk (65. Szymon Pajkert), Krzysztof Bęben, Filip Morkowski, (70. Maciej Miedwiediew), Bartek Głowacki, Bartłomiej Lisowski, Bartosz Łudczak, Bartek Grzywacz, Mateusz Bąkowicz, Jakub Sionkowski (41. Piotr Kowalczyk), Damian Warnecki (41. Igor Miller), Dawid Kępiński
II LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów - Łodzianka Łódź 1:4 (1:0)
Bramki GKS: 25’ Maciej Miedwiediew (as. Lesiak)
Skład GKS: Radzicki (56’ Pawelczyk (76’ Wróblewski)) – Kasznicki, Piechura, Kaleja, Miller (41’Ślusarek), Miedwiediew (41’ Wolankiewicz), Lesiak, Kaflowski, Kowalczyk (21’ Wenus), Rogut, Stefaniak.
II LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów - Andrespolia Wiśniowa Góra 8:1 (2:1)
Bramki dka GKS: 24’ Michał Łukaszewski (as. Kapica), 28’ Krzysztof Rogan (as. Markiewicz), 51’,53’, 72’ Miłosz Kapica (as. Markiewicz 3x), 54’ Jakub Markiewicz (as. Kapica), 60’ Aleksander Szmigielski, 73’ Kacper Płochocki.
Skład GKS: Drozdel (41’ Ciołek) – Madejczyk, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Łukaszewski, Szmigielski, Tomczyk (51’ Michalski), Płochocki), Kapica, Markiewicz.
I LW Trampkarz C2
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:3 (1:0)
Bramka dla GKS: 14’ Sionkowski
Skład GKS: Białkowski (36’ Kilian) - Przywara, Ciołkowski, Korpas, Mielczarek - Góralczyk (46’ Śniady), Stemplewski (56’ Tomski), Marchewka (46’ Cytarzyński) - Sobera (56’ Kuśmierek), Mizera, Sionkowski
OL Młodzik D1 gr. II
GKS Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 4:1 (0:1)
Bramka dla GKS: Mateusz Książczyk 32’, Jakub Grałka 40’, Bartosz Rzepczyński 50 i 55’
Skład GKS: Wójcik i Foltyn - Kucharski, Płomiński, Kuśmierek, Wawrowski, Wiewiórowski, Samsik, Książczyk, Wilk, Grałka, Galicki, Urbaniak, Świątek, Jasiński, Urban, Rzepczyński, Woch
OL Młodzik D1 gr. I
LZS Świt Kamieńsk - GKS Bełchatów 0:11
Bramki dla GKS: 8’ Bartłomiej Rygała, 9’ Szymon Czyżewski, 12’ Mateusz Miarka, 23’ Bartłomiej Rygała, 35’ Jakub Tokarczyk, 40’ Jakub Tokarczyk, 45’ (samobójcza), 57’ Ernest Kurzawa, 58’ Bartłomiej Rygała, 59’ Antoni Gaszewski, 60’ Bartłomiej Rygała
Skład GKS: Gogul, Kurzydlak, Załęczny, Gaszewski, Czyżewski, Rygała, Kurzawa, Miarka, Grzelak, Bochman, Pietryka, Kmiecik, Nowak, Jurczyk, Marciniak, Zakrzewski, Tokarczyk, Bartkiewicz
OL Młodzik D2 gr. I
GKS Bełchatów - Czarni Rozprza 4:1
Bramki dla GKS: Skrobek-2, Sejdia, Pietrasiak
Skład GKS: Tarka - Kwapiński, Frąckiewicz, Banasik - Marciniec, Skrobek, Jaśkiewicz, Węglewski - Krawętek
Grali również: Sejdija, Ryłka, Urbański, Matyśkiewicz, Kołek, Domański, Pietrasiak, Izdebski
Fot. Piotr Tokarczyk