Zestawienie meczów z weekendu 10-11 września
Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników poszczególnych meczów z udziałem juniorów GKS Bełchatów z weekendu 10-11 września. W miniony weekend nasi zawodnicy rozegrali siedem spotkań, w których zdobyli 33 gole. Po raz drugi z powodu problemów rywali, trzy punkty walkowerem otrzymała nasza drużyna w OL Młodzik D1.
Centralna Liga Juniorów
Korona Kielce - GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
Łosak 14. (k) - Berłowski 90.+8 (k)
Skład GKS: Sobczak – Marynowski (84. Stolarczyk), Grot, Szafrański, Dymek (71. Węglewski) -Ogrodowczyk, Mazerant – Ciesielski (53. Janik), Byszewski (60. Matuszewski), Berłowski - Michalski
Na ławce pozostali: Malicki, Wojtczyk, Zieliński
LW Junior Młodszy B1
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:6 (0:2)
Bramki dla GKS : 19’ Szaniec as. Kowalik, 34’ Szaniec as. Bąkowicz T., 56’ Śpiewak as. Michalak, 68’ Lewandowski as. Śpiewak, 70’ Lewandowski, 72’ Piesik as. Michalak
Skład GKS : Pędziwiatr D. (65’ Pajkert), Sionkowski, Śpiewak, Kowalik, Torchalski (60’Bykowski), Chwałowski (60’ Kubiaczyk), Michalak, Bąkowicz T., Cyrus (41’ Pędziwiatr K.), Szaniec (72’ Włodarczyk), Lewandowski (70’ Piesik)
I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 1:3 (0:1)
Bramka dla GKS: Mateusz Bąkowicz
Skład GKS: Grzegorz Kacprzyk, Krzysztof Bęben, Filip Morkowski (41’ Maciej Miedwiediew), Bartek Głowacki, Bartłomiej Lisowski, Jakub Chudzik, Bartosz Łudczak, Dawid Kaleja, Piotr Mielczarek, Mateusz Bąkowicz, Kacper Płochocki (41’ Sebastian Lesiak)
II LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 3:2 (1:0)
Bramki dla GKS: 14’ Karol Błaszczyk (karny), 44’ Joachim Rogut (as. Kowalczyk), 46’ Wiktor Stępień (as. Rogut)
Skład GKS: Ciołek – Kuśmierek, Piechura, Michalski, Sady, Miedwiediew (41’Wróblewski), Błaszczyk, Lesiak (41’ Żyłka), Kowalczyk (71’ Broś), Rogut, Płochocki (41’ Stępień)
II LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 4:1 (1:0)
Bramki dla GKS: 28’ Miłosz Kapica (as. Miarka), 60’ (as. Szmigielski), 58’ Wiktor Stępień (as. Kapica), 78’ (as. Markiewicz)
Skład GKS: Pawelczyk (41’Drozdel) – Grabowiecki, Zerka, Rogan, Szmigielski, Łukaszewski (52’ Stępień), Tomczyk, Miarka, Markiewicz, Konstańczuk (52’ Żyłka), Kapica
I LW Trampkarz C2
GKS Ksawerów - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 48’ Marchewka as. Stemplewski
Skład GKS: Komar - Przywara, Ciołkowski, Stemplewski, Marchewka - Tomski (57’ Stefaniak), Góralczyk, Sobera (59’ Mielczarek) - Kaflowski (65’ Śniady), Mizera, Sionkowski
Na ławce pozostali: Wolankiewicz, Wenus, Kuśmierek, Broś
OL Młodzik D1 gr. II
LKS Czarnocin – GKS II Bełchatów 0:3 wo
Zespół z Czarnocina wycofał się z rozgrywek
OL Młodzik D2 gr. II
GKS Bełchatów - LKS Wolka Krzysztoporska 17:0
Bramki dla GKS: Sejdija – 5, Węglewski, Urbański – 2, Pietrasiak -3, Kwapiński – 2, Kaczmarek, Jaśkiewicz, Marciniec, Krawętek
Skład GKS: Tarka - Banasik, Domański, Frąckiewicz - Kwapiński, Skrobek, Marciniec, Węglewski – Krawętek
Grali również: Jędrusiak, Kołek, Kępa, Pietrasiak, Urbański, Sejdija, Kaczmarek, Jaśkiewicz, Izdebski
Fot. Piotr Tokarczyk