Rezerwy bez awansu w PP

W wyjazdowym meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego młoda drużyna PGE GKS II Bełchatów przegrała z Pilicą Przedbórz 2:3 (0:0).

To, co najciekawsze, wydarzyło się w drugiej połowie. Zaczęło się od samobójczego gola naszego stopera Grzegorza Kowalskiego (52.). Dziesięć minut później strzałem z rzutu karnego podyktowanego za faul na Kacprze Banasiaku wyrównał Marcin Szóstakiewicz. Sześćdziesiąt sekund później na prowadzenie „Brunatnych” wyprowadził 16-letni Przemysław Zdybowicz. Ostatnie dwa gole meczu trafiły jednak na konto doświadczonego zespołu z Przedborza. Bramki dla Pilicy padały w 71. (samobójczy strzał Bartosza Wrzoska) i 92. minucie.