IV liga: Punkty utracone w końcówce

W trzecim meczu sezonu IV ligi łódzkiej drużyna PGE GKS Bełchatów zremisowała na wyjeździe z KS Kutno 1:1 (1:0). Młodzi bełchatowianie prowadzili od 30. minuty po ładnym strzale Piotra Góralczyka i mieli kilka okazji do podwyższenia, ale piłka po strzałach Bartłomieja Kondrackiego, Przemysława Zdybowicza czy Krystiana Pałczyńskiego nie trafiła do siatki rywala. To zemściło się w 98. minucie, bo to właśnie wtedy po rzucie rożnym strzałem głową Kamila Bruchajzera pokonał jeden z gospodarzy. Trudno powiedzieć, dlaczego główny sędzia przedłużył spotkanie aż o osiem minut.

Poza stratą punktów martwi groźnie wyglądający uraz Kuby Bednarka, którego już w 18. minucie zmienił strzelec bramki dla "Brunatnych", Piotr Góralczyk.

Następny mecz nasz zespół rozegra u siebie już we wtorek o godz. 17 a rywalem będzie Ner Poddębice.