IV liga: Przegrana z liderem

W meczu 2. kolejki IV ligi drużyna PGE GKS Bełchatów przegrała na boisku nr 2 z Zawiszą Pajęczno 1:3 (0:3).

Nasz młody zespół wsparty Krzysztofem Michalakiem bardzo źle wszedł w to spotkanie, bo już w 3. minucie Kamil Bruchajzer musiał wyciagać pilkę z siatki. W 10. minucie było 2:0 dla gości po strzale z rzutu karnego ("Brzuszek" był bliski obrony). Trzeci gol dla Zawiszy padł w 19 minucie. Bełchatowianie otrząsneli się z tych ciosów i w końcówce pierwszej połowy zaczęli zagrażać bramce rywalu. Niestety bez efektu w postaci bramki.

O wiele lepsza w wykonaniu naszych rezerw była druga połowa, podczas której giekaesiacy utrzymywali się dłużej przy piłce i byli bliscy pokonania bramkarza z Pajęczna więcej niż ten jeden raz, kiedy w 60. minucie rzut karny po faulu na Macieju Łabędzkim skutecznie egzekwował Krystian Pałczyński.