Sparingowa wygrana

W rozegranym za halą widowiskowo-sportową meczu sparingowym PGE GKS Bełchatów pokonał Łódzki Klub Sportowy 3:1 (0:0, 1:1, 2:0). Mecz składał się z trzech tercji po 30 minut każda. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Bartłomiej Kondracki (57. min asysta Dawid Przezak), Patryk Rachwał (76. min z rzutu karnego) oraz Maciej Łabędzki (90. min po błędzie bramkarza drużyny gości).

W meczu wystąpiło 15 zawodników przebywających w naszym klubie na testach.

Skład PGE GKS Bełchatów (zawodnik testowany):

I tercja: Bartosz Piotrowski – Jakub Paluszkiewicz, Damian Michalski, Denis Prytykovskyj, Mateusz Szymorek – Mikołaj Bociek, Krystian Pałczyński, Konrad Niedzielski, Kevin Ropiak, Kamil KuczakDamian Nowak.

II tercja: Daniel Niźnik – Bartosz Turniak, Jacek Jadanowski, Mateusz Magdziak, Mateusz Szymorek (45. Krzysztof Michalak) – Lukas Kuban, Paweł Zięba, Szymon Zgarda, Bartłomiej Kondracki, Kamil KuczakDawid Przezak.

III tercja: Kamil Bruchajzer – Robert Pisarczuk, Marcin Grolik, Vaclav Cverna, Krzysztof Michalak – Paweł Zięba, Patryk Rachwał, Marcin Ryszka, Aghvan Papikyan – Maciej Łabędzki, Dawid Flaszka.