Menu
Logo
Pge

Wyniki juniorów z weekendu 21-22 maja

Centralna Liga Juniorów
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
Obuchowski 48., Sot 80. - Przybylski 82.

GKS: Niżnik - Świderski, Węglewski, Grot, Wieczorek (70. Siewiera) – Szafrański (75. Przybylski), Mazerant - Miedwiediew, Majcher (82. Długosz), Berłowski – Byszewski (55. Ciesielski)
 
Na ławce pozostali: Dróżdż i Marynowski.
 
Był to ostatni mecz dla juniorów starszych GKS-u w sezonie 2015/2016 Centralnej Ligi Juniorów, którzy w 30 kolejkach zdobyli 36 punktów i zajęli ostatecznie 11. miejsce w tabeli.

I LW Junior Młodszy B1
Szczerbiec Wolbórz - GKS Bełchatów 1:7
Bramki dla GKS: Stankiewicz 8., 25., 74. (głową), Michalski 61., Jasitczak 76., Zieliński 24., Stolarczyk 31.

Skład GKS: Malicki (Biniek 55.) - Wojtczyk, Ogrodowczyk, Cholerzyński, Klimczak - Stolarczyk, Janik (Rośniak 65.), Zieliński, Siewiera (Kotowski 41.), Michalski (Jasitczak 65.), Stankiewicz

I LW Junior Młodszy B2
Sport Perfeckt Łódź - GKS Bełchatów 1:4 (0:3)
Bramki dla GKS: 7’ Chwałowski as. Matuszewski, 16’ Bąkowicz as. Lewandowski, 31’ Zdybowicz as. Bąkowicz, 79’ Piesik as. Zdybowicz

Skład GKS: Wojtczyk, Torchalski (45’ Drobniewski), Anioł, Kowalik, Szaniec, Michalak, Chwałowski, Bąkowicz (70’ Piesik), Matuszewski (75’Włodarczyk), Lewandowski, Zdybowicz.

I LW Trampkarz C1
Mazovia Tomaszów Maz. - GKS Bełchatów 0:2 (0:0)
Bramki: Joachim Rogut (as. Jakub Sionkowski), Piotr Kowalczyk (as. Jakub Sionkowski)

Skład GKS: Szymon Pajkert (41’ Grzegorz Kacprzyk) - Igor Miller, Dawid Kępiński, Dawid Kaleja, Bartek Lisowski, Miłosz Nowak, Bartek Łudczak, Piotr Kowalczyk, Mateusz Bąkowicz, Joachim Rogut, Jakub Sionkowski

II LW Trampkarz C1
Orzeł Łódź - GKS Bełchatów II 1:3

LO Młodzik D1 gr. I
GKS Czarni Rozprza - GKS I Bełchatów 2:8 (2:5)
Bramki dla GKS: 3’ Sionkowski (as. Tomski), 5’ Sobera (as. Marchewka), 20’ Ciołkowski (as. Mizera), 22’ samobój (as. Kuśmierek), 27’ Pierzchała (as. Śniady), 40’ Kierach (as. Cytarzyński), 53’ Sionkowski (as. Tomski), 56’ Mizera (as. Sionkowski).

Skład GKS:
(I połowa): Komar - Stemplewski (21. Śniady), Ciołkowski (21. Filanowski), Stefaniak (21. Broś) - Sobera (21. Grabiszewski), Tomski (21. Kierach), Sionkowski (21. Kuśmierek), Mizera (21. Cytarzyński) - Marchewka (16. Pierzchała).
 
(II połowa): Kilian - Śniady (51. Stemplewski), Filanowski (51. Ciołkowski), Broś (51. Stefaniak) - Grabiszewski (51. Sobera), Kierach (51. Tomski), Pierzchała (46. Marchewka), Cytarzyński (51. Mizera) - Kuśmierek (51. Sionkowski).

LO Młodzik D1 gr. II
GKS Bełchatów - LKS Ceramika Opoczno 0:7

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2019-04-24
17:00
W
Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2019-04-28
17:00
D
Elana Toruń
Elana
Toruń
2019-05-05
13:05
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 662489