Dziewięć meczów juniorów z 11 maja
Juniorzy GKS „Bełchatów” S.A. wystąpili w sobotę 11 maja w dziewięciu meczach ligowych, z których wygrali sześć a przegrali trzy. Zobaczcie wyniki z poszczególnych spotkań.
Podajemy też skład z zaległego meczu roczniak 2006.
Centralna Liga Juniorów U-18 (GKS 2000/2001)
11.05.2019 r.
PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 4:1
Bramki dla GKS: Robert Kowalik 3., 58., Damian Michalak 68. karny, Jakub Kozica 79.
Skład GKS: Kewin Komar – Bartłomiej Lisowski, Robert Kowalik (kpt), Jakub Kozica, Igor Miller – Damian Michalak, Damian Wdowiak (46. Bartosz Łudczak) – Damian Warnecki, Konrad Matuszewski (46. Daniel Chwałowski), Piotr Mielczarek (68. Olaf Hajdasz) – Kacper Grzela (65. Jakub Sionkowski)
Trener Marcin Węglewski
II trener Zygmunt Łuszcz
Kierownik drużyny Piotr Michalak
I LW Junior Starszy A1 (GKS 2000/2001))
11.05.2019 r.
AKS SMS ŁÓDŹ - GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
Bramka dla GKS: Miłosz Kapica 90.
Skład GKS: Wojtczyk Krystian – Tomczyk Maciej, Tokarski Kacper, Bęben Krzysztof (6’ Zerka Paweł), Bałamącek Kacper, Grabowiecki Bartosz, Chudzik Jakub, Kapica Miłosz Kowalczyk Piotr, Miedwiediew Maciej, Sobczyk Adam
Trener Przemysław Przybylski
Kierownik Marek Kapica
I LW Junior Młodszy B1 (GKS 2002)
11.05. 2019 r.
GKS Bełchatów - KS Wieluń 3:1 (1:0)
Bramki dla GKS: 37’ Olszewski Filip (as. Sobera), 61’ Peter Sobera (as. Miarka), 77’ Wiktor Langier (as. Pawlak)
Skład GKS: Wróblewski - Sady, Piechura, Madejczyk, Konstańczuk, Olszewski (86’ Kaliszuk), Miarka, Langier, Sztark (76’ Adamczyk), Sobera (66’ Korpas), Pawlak (81’ Szymczak)
Na ławce pozostali: Stolarczyk, Terkiewicz
Trener Adam Konstańczuk
LO Junior Młodszy B1 (GKS 2002/2003)
11.05.2019 r.
Zjednoczeni Bełchatów - GKS Bełchatów 3:1 (3:1)
Bramka dla GKS: Stolarczyk Jakub
Skład GKS: Tkaczyński Oskar, Ochocki Sebastian (46. Kuśmierek Marcel), Pater Kacper, Filanowski Jakub (46. Pierzchała Artur), Terkiewicz Piotr (46. Korpas Wiktor), Tomski Bartłomiej, Stolarczyk Jakub (46. Wenus Stanisław), Adamczyk Piotr (46. Broś Kamil), Kusiak Jakub (46. Szymczak Bartłomiej), Mielczarek Łukasz, Kaliszuk Oskar (46. Papuga Mikołaj)
Trenerzy: Kierach Krystian i Teodorczyk Adrian
Kierownik Filanowski Mariusz
I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2003)
11.05.2019 r.
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 3:1 (2:0)
Bramki dla GKS: 6. Sionkowski Kacper (as. Kondracki Kacper), 18. Kaflowski Mateusz (as. Sionkowski Kacper), 90. Kondracki Kacper
Skład GKS: Wolankiewicz Mateusz, Stefaniak Norbert, Ciołkowski Michał, Stemplewski Gustaw, Mizera Kamil, Góralczyk Jeremiasz, Cieślak Kamil (60. Trzeboński Bartłomiej), Kondracki Kacper, Kaflowski Mateusz (75. Przywara Oskar), Ossowski Olaf (80. Trzeboński Jarosław), Sionkowski Kacper
Trener Teodorczyk Adrian
Kierownik Cieślak Marek
Centralna Liga Juniorów U-15 (GKS 2004)
11.05. 2019 r.
GKS Bełchatów - Delta Warszawa 2:10 (0:6)
Bramki dla GKS: Frączyk 58’, Woźniakowski 76’
Skład GKS: Konrad Gogul (41’ Wiktor Wójcik), Kamil Jasiński, Maciej Bartkiewicz (60’ Adam Retyk), Konrad Czerwiński (41’ Jan Cytarzyński), Mateusz Marciniak (60’ Dawid Pietryka), Kacper Frączyk, Dawid Kmiecik, Filip Kwiecień (60’ Aleksander Bodylski), Dawid Woźniakowski, Szymon Czyżewski, Ernest Kurzawa (70’ Bartłomiej Rygała)
Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka
I LW Trampkarz Młodszy C2 (GKS 2005)
11.05.2019 r.
Lechia Tomaszów - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Skład GKS: Kacper Foltyn - Marcel Wawrowski, Adam Gryczka, Tomasz Urban, Jakub Grałka, Oliwier Urbaniak, Wiktor Retkiewicz, Bartosz Frątczak, Jonasz Wiewiórowski, Grzegorz Tomczyk, Kacper Sobala
Grali także: Dominik Retkiewicz, Kacper Markiewicz, Wiktor Klauz
Na ławce pozostali: Błażej Dobiech, Mikołaj Kabziński, Eryk Świątek
Trener Radosław Kozoń
Kierownik Tomasz Kabziński
II LW D1 (GKS 2006)
11.05.2019 r.
GKS Bełchatów – RAP Radomsko 3:1 (3:0)
Bramki dla GKS: 11’ Adam Łaski, 23’ Marcel Urbański, 25’ Marcel Urbański
Skład GKS: Jarek Nowak, Michał Domański, Olek Skrobek, Kuba Krawętek, Franek Węglewski, Mateusz Jaśkiewicz, Adam Łaski, Wojciech Sewerynek, Marcel Urbański
Rezerwowi: Julek Ryłka, Franek Kołek, Bartek Pietrasiak, Wiktor Kaczmarek, Mateusz Fiszer
Trener Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak
II LW D1 (2006)
8.05.2019 r. (zaległy z 1 maja)
GKS Bełchatów – APN Piotrków Trybunalski 0:1 (0:0)
Skład GKS: Jarek Nowak, Michał Domański, Olek Skrobek, Kuba Krawętek, Franek Węglewski, Mateusz Jaśkiewicz, Adam Łaski, Wojciech Sewerynek, Kamil Marciniec
Rezerwowi: Julek Ryłka, Piotr Frąckiewicz, Franek Kołek, Bartek Pietrasiak, Wiktor Kaczmarek
Trener Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak
I LO Młodzik D1 (GKS 2007)
11.05. 2019 r.
GKS II Bełchatów - Włókniarz Zelów 6:2 (3:0)
Bramki dla GKS: Franciszek Szymczyk 4’ i 15’, Dawid Szczepocki 27’ (as. Kacper Aksman), Tobiasz Mras 35’ i 39’ (karny), Mateusz Krawiec 55’
Skład GKS: Grzesiak - Stępień, Gurin, Witkowski - Zawiasa, Pazera, Szymczyk - Szczepocki, Mielczarek oraz Kowalczyk, Wolankiewicz, Ślizak, Aksman, Kwaśnik, Krawiec, Mazurek i Mras
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
I LO Młodzik D2 (GKS 2008)
11.05. 2019 r.
RAP Radomsko - GKS Bełchatów 1:2
Bramki dla GKS: Pawełoszek 7’, Mras 26’
Skład GKS: Pawlak - Pawełoszek, Koszur, Sadziński, Mras, Matysiak, Irzykowski, Siwek, Papuga
Rezerwowi: Gudajczyk, Polek, Pietrzak, Pasieka, Gembicki, Gaspar
Trener Piotr Kurzawski
Kierownik Dominik Mras
Fot. Piotr Tokarczyk