Wyniki meczów juniorów z Wielkiego Czwartku
Sześć meczów ligowych rozegrały w Wielki Czwartek 18 kwietnia drużyny juniorskie GKS "Bełchatów". Cztery z nich zakończyły się zwycięstwami "Brunatnych" a dwa przegranymi. Zobaczcie podsumowanie wszystkich gier.
Centralna Liga Juniorów U-18 (GKS 2000/2001)
Motor Lublin – PGE GKS Bełchatów 1:2 (0:2)
Bramki dla GKS: Damian Warnecki 23., 37.
PGE GKS: Kewin Komar (85. Szymon Pajkert) – Bartłomiej Lisowski, Szymon Jędraszek, Jakub Kozica, Igor Miller – Damian Michalak, Robert Kowalik (kpt) - Jakub Sionkowski (57. Kacper Grzela), Konrad Matuszewski (60. Daniel Chwałowski), Piotr Mielczarek (82. Olaf Hajdasz) – Damian Warnecki
Trener Marcin Węglewski
II trener Zygmunt Łuszcz
Kierownik drużyny Piotr Michalak
LO Junior Młodszy B1 (GKS 2002/2003)
GKS Bełchatów - Astoria Szczerców 11:0 (2:0)
Bramki dla GKS: 10’ Jakub Miarka (as. Kaliszuk), 45’ Konrad Piechura(as. Stolarczyk), 47’ Mikołaj Papuga (as. Wenus), 49’ Jakub Filanowski (as. Kuśmierek), 60’ Stanisław Wenus (as. Miarka), 62’ Bartłomiej Tomski, 65’ Jakub Miarka (as. Stolarczyk), 74’ Jakub Stolarczyk (as. Miarka), 76’ Oskar Kaliszuk (as. Marka), 82’ Sebastian Ochocki (karny), 88’ Marcel Kuśmierek (as. Miarka)
Skład GKS: Wróblewski (46’ Tkaczyński) – Jakubczyk (46’ Ochocki), Piechura (46’ Filanowski), Terkiewicz (46’ Pierzchała), Sady (46’ Wenus), Kaliszuk, Stolarczyk, Miarka, Kusiak (46’ Tomski), Kuśmierek, Broś (46’ Papuga)
Trenerzy: Konstańczuk Adam i Teodorczyk Adrian
Kierownik: Filanowski Mariusz
I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2003)
Warta Sieradz - GKS Bełchatów 1:2 (0:2)
Bramki dla GKS: 31. Stefaniak (as. Kondracki), 42. Góralczyk (as. Kondracki)
Skład GKS: Wolankiewicz Mateusz, Stefaniak Norbert (89. Korpas Wiktor), Ciołkowski Michał, Stemplewski Gustaw, Kołodziejczyk Bartosz, Góralczyk Jeremiasz, Kondracki Kacper, Sionkowski Kacper, Mizera Kamil (70. Kaflowski Mateusz), Ossowski Olaf (80. Mielczarek Łukasz), Trzeboński Bartłomiej (85. Sobera Peter)
Na ławce pozostali: Tkaczyński Oskar, Przywara Oskar
Trener Teodorczyk Adrian Teodorczyk
Kierownik Marek Cieślak
Centralna Liga Juniorów U-15 (GKS 2004)
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0:6
Bramki: 15’ Kiedrowicz (as. Lachowicz), 59’ Winiarski (bez as.), 66’ Nowak (as. Jakóbczyk), 68’ Kamiński (as. Kiedrowicz), 69’ Włoch (as. Winiarski), 71’ Kamiński (as. Winiarski)
Skład GKS: Gogul Konrad - Kurzawa Ernest (75’ Rygała Bartłomiej), Czyżewski Szymon, Czerwiński Konrad (41’ Kwiecień Filip), Kmiecik Dawid (70’ Retyk Adam), Kurzydlak Dominik, Stelmach Igor (41’ Frączyk Kacper), Bartkiewicz Maciek, Marciniak Mateusz, Wożniakowski Dawid (61’ Cytarzyński Jan), Jasiński Kamil (72’ Jurczyk Paweł)
W rezerwie pozostał Wiktor Wójcik
Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka
I LO D1 Młodzik (GKS 2007)
GKS II Bełchatów - Ceramika Opoczno (2006) 0:1 (0:0)
Skład GKS: Jakub Kowalczyk i Jakub Stasiak - Tobiasz Stępień, Olivier Pasieka, Paweł Witkowski, Dawid Wolankiewicz, Filip Ślizak - Kacper Aksman, Bogdan Gurin-Klupś, Franciszek Szymczyk, Bartosz Kwaśnik, Mateusz Krawiec, Adrian Małocha, Filip Zawisza, Dawid Szczepocki.
Trener Mariusz Przybylski
I LO Młodzik D2 (GKS 2008)
GKS Bełchatów - Skalnik Sulejów 10:0
Papuga 1’, 13’, 35’, 50’, 58’, Siwek 6’, 36’, Mras 14’, 44’, 60’
Skład GKS: Pawlak - Jasitczek, Sadziński, Koszur - Gembicki, Matysiak, Mras, Siwek - Papuga
Grali również: Kępiński, Pietrzak, Irzykowski, Pazera, Gaspar,
Trener Piotr Kurzawski
Kierownik Dominik Mras
Fot. Michał Antczak