Menu
Logo
Pge

Szlachetna Paczka, koszulki na aukcjach

Szlachetna Paczka, koszulki na aukcjach

W okresie świątecznym nasz klub i jego przyjaciele tradycyjnie szczególnie intensywnie włączają się w pomoc dla potrzebujących i w miarę możliwości wspiera w różny sposób wszelkie akcje, które mogą przynieść uśmiech na twarzach szczególnie tych najmłodszych.

W grudniu te uśmiechy na pewno się pojawią u rodziny, dla której w ramach „Szlachetnej Paczki” przygotowaliśmy wielką pakę prezentów, która powstała dzięki datkom od zawodników i trenerów PGE GKS Bełchatów, pracowników klubu oraz Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”. Paczka jest zatem mocno piłkarska i kibicowska, ale znalazło się tam także mnóstwo rzeczy codziennego użytku i żywności. Finał akcji już w najbliższy weekend, więc  lada dzień liczne niespodzianki trafią do jednego z domów, gdzie trudno czasem o radość.

Klub przeznaczył także na różne aukcje charytatywne koszulki meczowe z podpisami drużyny PGE GKS Bełchatów i szaliki. Mamy nadzieję, że znajdą nabywców z grubymi portfelami!

Gdzie m.in. będzie można w grudniu licytować nasze koszulki?

W najbliższy weekend 8-9 grudnia od godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 12 odbędzie się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa "Wszystkie dzieci nasze są" z udziałem amatorskich zespołów.  Rosnąca z roku na rok impreza (aż 18 drużyn) organizowana jest przez Radę OPZZ Powiatu Bełchatowskiego. Poza licytacjami prowadzona będzie zbiórka zabawek, nieużywanej odzieży oraz produktów spożywczych na pomoc potrzebującym rodzinom.

15 grudnia o godz. 19:00 w Klubie Muzycznym Bogart w Gomunicach odbędzie się wyjątkowy koncert. Jak co roku „Bogart” bierze udział w szlachetnej, charytatywnej akcji radiowej Trójki pn. "Święta bez granic”. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie legendarna grupa Laboratorium.

Tradycyjnie w trakcie koncertu odbędzie się licytacja upominków podarowanych przez radiową Trójkę, zaprzyjaźnionych artystów, sportowców a dochód z imprezy tradycyjnie przekazany zostanie do najbardziej potrzebujących dzieci. W tym roku pomoc trafi do dzieci z Mariupola, miasta leżącego na wschodzie Ukrainy, tuż przy linii frontu wojny z siłami prorosyjskimi.

21 grudnia o godz. 17:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK odbędzie się "Świąteczny koncert kolęd i pastorałek dla Tomka". Będzie to koncert charytatywny dedykowany choremu na glejaka wielopostaciowego IV stopnia Tomaszowi Gapsie. Jest on synem bełchatowianki, Pani Helenki, słuchaczki UTW oraz chórzystki chóru Pasjonata.

Podczas koncertu będą zbierane pieniądze do puszek oraz będą odbywać się różne aukcje a wystąpią w nim:

Oliwia Kopiec - finalistka The Voice Kids
Paweł Bauer
Anna Zimna
Sandra i Oliwia Kruk
Michalina i Arkadiusz Załęczni
Weronika Kępa
Izabela Kluf
Aleksandra Mileczarek
Elżbieta Wesołowska
Tadeusz Łapa
Zofia Ludew
Chór Jedynki
Chór Talenciaki
Chór Kameralny Bagatela
Chór UTW Pasjonata
Grupa Wokalna Cantabile
Zespół Instrumentów Strunowych Sounding Strings
Bełchatowski Chór Gospel

22 grudnia w Sandomierzu odbędzie się III edycja turnieju halowego „Wiślacka Gwiazdka”, którego gospodarzem jest zaprzyjaźniona Wisła Sandomierz. Obok wiślaków i „Brunatnych” zagrają zespoły: KSZO Ostrowiec Św., Wisłoki Dębica, Alitu Ożarów, Sparty Dwikozy oraz Sokoła Sokolniki. Głównym celem charytatywnego turnieju, który odbędzie się 22 grudnia, będzie zbiórka dla Domu Dziecka, rodzin potrzebujących oraz przytuliska dla psów. Tak jak zawsze także będzie można wylicytować naszą koszulkę.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 727996