Menu
Logo
Pge

Pierwszy Lunch Biznesowy za nami

Pierwszy Lunch Biznesowy za nami

W czwartek 29 listopada, w gościnnych progach bełchatowskiego Hotelu Sport, odbyło się trzecie już spotkanie dla przedsiębiorców organizowane w ramach Klubu Biznesu GKS Bełchatów, które zakończyło się niespodzianką dla uczestników - degustacją ekskluzywnych koniaków i szampanów.

Poniżej prezentujemy opis z wczorajszego spotkania.

Otwarcie spotkania tradycyjnie rozpoczęło się od wypowiedzi Prezesa Zarządu GKS „Bełchatów” S.A. Wiktora Rydza. Następnie Prezes Partnerskich Klubów Biznesu, Radosław Rogiewicz, który poprowadził prezentację wprowadzającą w szczegóły funkcjonowania tego międzynarodowego projektu, zmotywował oraz pokazał drogę do efektywnej komunikacji między przedsiębiorcami.

W kolejnej fazie spotkania, uroczyście zaprezentowano dwóch najnowszych członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów, tj. LUKOR Sp. z o.o. i "Budo-Sprzęt" Katarzyna Rakocińska.

Nowi członkowie mieli okazję, by zaprezentować swoją firmę, usługi, co mogą zaoferować innym podmiotom oraz jakich kontaktów poszukuje. To dało możliwość obecnym przedsiębiorcom, by szukać wśród nich takich, którzy są odpowiedni do nawiązania współpracy. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw, przyszedł czas na swobodne rozmowy biznesowe oraz na współpracę.

Po części głównej na gości czekała wyjątkowa niespodzianka. Jako, że Partnerskie Kluby Biznesu organizują w całej Polsce degustacje alkoholi różnych marek, po lunchu biznesowym nasi klubowicze mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniu i degustacji koniaków i szampanów.

Spotkanie to stanowiło doskonałą okazję do pogłębionia rozmów biznesowych w gronie przedsiębiorców.

Zapraszamy na kolejne spotkania Klubu Biznesu GKS Bełchatów!

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 728006