Menu
Logo
Pge

PGE GKS Bełchatów z Niepodległą

PGE GKS Bełchatów z Niepodległą

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym będziemy świętować 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wprawdzie do tego wyjątkowego dnia jeszcze miesiąc, ale już teraz chcemy zaprosić kibiców piłki nożnej i mieszkańców Bełchatowa oraz regionu na wyjątkowy mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej w sobotę 10 listopada o godz. 17:00. Rywalem drużyny PGE GKS Bełchatów będzie wówczas Pogoń Siedlce.

GKS "Bełchatów" S.A. wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" planują nadać temu meczowi patriotyczną oprawę i sprawić, by w przeddzień rocznicy bełchatowianie mogli w jak największej liczbie wspólnie w tak wyjątkowy sposób uczcić ten wielki jubileusz.

O wydarzeniu pn. "PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100" poinformowane zostały najważniejsze instytucje prowadzące szkoły i placówki oświatowo-wychowacze z naszego regionu, czyli Urząd Miasta Bełchatowa, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i Urząd Gminy Bełchatów. Mamy nadzieję, że dzięki ich pomocy na stadionie pojawi się także duża liczba młodych mieszkańców.

Na to spotkanie powiększona ma zostać dostępna liczba miejsc na stadionie, aby na trybunach wschodniej, zachodniej, północnej i honorowej mogło wspólnie świętować ponad trzy tysiące osób, które utworzą m.in. ogromną kartoniadę w biało-czerwonych barwach!

Szczegóły dotyczące tego wydarzenia będziemy podawać sukcesywnie, ale już teraz zaplanujcie sobie ten czas na wspólne wyjście na stadion. Zapraszamy z barwami klubowymi i narodowymi!

Pamiętajmy, że historia wolnej Polski to także historia piłki nożnej na naszych ziemiach!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
00:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
00:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 800033