Menu
Logo
Pge

Biel: Szacunek dla chłopaków

Biel: Szacunek dla chłopaków

Po wygranym spotkaniu z Rozwojem jednym z rozmówców ze zwycięskiej drużyny był pomocnik PGE GKS Bełchatów, Bartosz Biel, który coraz lepiej odnajduje się w nowym zespole.

- Bartek, przed sezonem powiedziałeś, że nasz zespół powinien powalczyć o najwyższe cele. Podtrzymujesz to zdanie?

- Nie obiecywałem, że będziemy walczyć o pierwsze miejsce. Jestem jednak ambitny i zawsze stawiam sobie wysokie cele, ale nie chodzę przy tym z głową w chmurach. Po pierwszych dniach od przyjazdu do Bełchatowa zobaczyłem, jaką mamy drużynę, jakie mamy warunki do pracy i indywidualne możliwości. Przez ten czas byłem już w stanie ocenić, że pomimo swoich problemów, w tym -2 punktów, nie będziemy walczyć tylko o utrzymanie, lecz o górną część tabeli a to, co ugramy więcej, to będzie wartość dodana. Mamy prawdziwy zespół i muszę stwierdzić, że nigdy w takim nie byłem, gdzie panuje taka atmosfera i jedność. Szacunek dla chłopaków i jestem dumny, że mogę być częścią tego zespołu.

- Do wygrania takiego spotkania jak z Rozwojem potrzeba czegoś więcej niż umiejętności. Skąd ta siła?

- Nas łączy coraz bardziej każdy kolejny trening, mecz, analiza czy nawet posiłek. Z dnia na dzień rozumiemy się coraz lepiej. Na pewno możemy jeszcze poprawić naszą grę a takie zwycięstwa jak z Rozwojem pokazuje, ile w nas tkwi jeszcze możliwości i mocy. Takie wygrane pokazują też, jak w dzisiejszych czasach potrzebna jest drużyna. Nie każdy potrafi się zmobilizować po straconej bramce i szybko zareagować. My po kilku minutach wiemy, co robić, jesteśmy elastyczni i mamy spore umiejętności w ofensywie. Jak trzeba, to pod tym względem możemy się równać z najlepszymi w lidze. Z Rozwojem wróciliśmy do swojego grania, co przyniosło efekt i oby tak dalej. Będziemy jeszcze mocniejsi a co o będziemy grali, pokaże przyszłość.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-11-17
13:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-11-24
17:00
D
Skra Częstochowa
Skra
Częstochowa
2018-12-01
13:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności