Menu
Logo
Pge

IV liga: Punkt wywalczony w końcówce

IV liga: Punkt wywalczony w końcówce

W meczu 24. kolejki IV ligi łódzkiej drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów zremisowała na własnym boisku ze Zjednoczonymi Stryków 1:1 (0:1). Mając na uwadze występ wielu zawodników z pierwszej drużyny, należy uznać ten wynik za porażkę, szczególnie, że pozostali rywali z czołówki wygrali swoje spotkania. Po dzisiejszym remisie, „Brunatni” zajmują w tabeli 4. miejsce.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji a oba zespoły nie stworzyły klarownych sytuacji. W końcówce tej części gry nieporozumienie w liniach defensywnych GKS wykorzystali goście i niespodziewanie objęli prowadzenie.

Druga część spotkania to już lepsza gra bełchatowian, którzy dążyli do zdobycia wyrównującej bramki. Sztuka ta udała się w 89. minucie, kiedy po centrze Patryka Nouriego piłkę głową do siatki Zjednoczonych skierował Piotr Witasik. Wcześniej giekaesiacy mieli m.in. dobrą okazję Albina Maciejewskiego i ogólnie większą inicjatywę, ale nietety nie przekuli tego na kolejne gole i muszą się pogodzić z siódmym remisem w sezonie. Podopieczni Krystiana Kieracha nadal pozostają zespołem z najmniejszą liczbą porażek.

PGE GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Stryków 1:1
Bramka dla GKS: Piotr Witasik 89.

Skład GKS II:

Paweł Lenarcik – Jakub Paluszkiewicz, Damian Michalski, Marcin Wdowiak, Mateusz Szymorek (46. Marcin Szóstakiewicz) – Mikołaj Bociek (46. Maciej Łabędzki), Piotr Witasik – Krystian Pałczyński, Marcin Ryszka (60. Michał Sitarz), Albin Maciejewski – Szymon Stanisławski (66. Patryk Nouri)

Żółte kartki dla GKS: Paluszkiewicz, Wdowiak, Ryszka, Stanisławski

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Błękitni Stargard
Błękitni
Stargard
2019-05-19
13:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 720417