Menu
Logo
Pge

[GALERIA] Intensywny wtorek na "dwójce"

[GALERIA] Intensywny wtorek na "dwójce"

Trwają przygotowania kadry PGE GKS Bełchatów do sobotniego spotkania ze Skrą Częstochowa. Po intensywnym poniedziałku przyszedł czas na równie mocny wtorek, a w środę Artur Derbin wraz z zespołem wejdzie na płytę główną.

Kadra I zespołu "Brunatnych" minęła półmetek przygotowań do kolejnego ligowego spotkania, ale w planie ma jeszcze m.in. mocną jednostkę treningową, która już w środę. Czwartek i piątek według założeń sztabu szkoleniowego mają być lżejsze, to czas na przedmeczową regenerację.

We wtorek po godz. 15 na boisku treningowym nr 2 Miejskiego Centrum Sportu trenowało dziewiętnastu zawodników z pola oraz pięciu bramkarzy. Zabrakło jedynie Mariusza Magiery, który w dalszym ciągu leczy uraz. W początkowej fazie zajęć trener za cel postawił jakość i dokładność zaplanowanych ćwiczeń, a następnie miał miejsce trening strzelecki połączony z pracą w defensywie i grze "jeden na jednego". Końcowy etap jednostki treningowej to krótkie, dwuminutowe gierki, które wygrał zespół "pomarańczowych" odrabiając kilkubramkową stratę z pierwszej części tego pojedynku.

W środę i czwartek nasi drugoligowcy rozpoczynać będą zajęcia o godz. 10.  W przedmeczowy piątek giekaesiacy będą trenować od 17 na "dwójce". Mecz z beniaminkiem 2 ligi w sobotę o godz. 19.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2019-04-24
17:00
W
Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2019-04-28
17:00
D
Elana Toruń
Elana
Toruń
2019-05-05
13:05
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 663156