Menu
Logo
Pge

Bilety na spotkanie z beniaminkiem

Bilety na spotkanie z beniaminkiem

Drugi z dziesięciu domowych meczów 2 ligi drużyny PGE GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę. Po dwóch wyjazdowych remisach i sukcesie z Siarką Tarnobrzeg przed własną publicznością, tym razem na Sportową przyjedzie beniaminek - Skra Częstochowa. W czwartek rozpocznie się sprzedaż biletów na to spotkanie, a nadal prowadzona jest dystrybucja karnetów na rundę jesienną oraz sezon 2018/2019.

Pojedynek ze Skrą rozpocznie się w sobotę 11 sierpnia o godz. 19:00, a liczba dostępnych miejsc dla kibiców wynosić będzie 2.156. Z uwagi na zamknięcie trybuny wschodniej, czyli "młyna", wejściówki na sobotni mecz można kupować na dwie trybuny - zachodnią (sektory od C1 do C8) i całą północną (D1 - D12). Osoby, które zakupiły karnety na zamkniętą wschodnią oraz sympatycy tradycyjnie kupujący bilety na tę trybunę, będą tym razem kibicować z trybuny północnej (sektory D1, D2, D7 i D8).

Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa przy budynku klubowym oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11).

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Jednocześnie prowadzona jest sprzedaż karnetów na wszystkie jesienne mecze. Tutaj ceny kształtują się od 10 do 120 zł.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

09 - 10.08. 13-17
11.08. (mecz) 14-20

W dniu meczowym od godz. 17 otwarte będą także kasy stadionowe.

Ceny biletów i karnetów (trybuny C i D):
 
Bilety z Kartą Kibica:
 
15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
 
Bilety bez Karty Kibica:
 
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
 
Karnety (9 meczów):

120 zł – normalny
80 zł – ulgowy
10 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

Trybuna wschodnia "młyn"

W wyniku ustaleń pomiędzy klubem a przedstawicielami grup kibicowskich i Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" ustalono preferencyjne ceny karnetów na trybunę wschodnią dla aktywnych, dopingujących kibiców. Cena karnetu na tzw. "młyn" na cały sezon wynosi jedyne 80 zł. Karnet w tej cenie można nabyć TYLKO w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów, zlokalizowanym na stadionie na tyłach trybuny północnej. Dystrybucją karnetów na trybunę wschodnią zajmują się kibice, by abonamenty w tak preferencyjnych cenach trafiły tylko do fanów aktywnie zaangażowanych w doping.

Bilety jednorazowe w preferencyjne cenie na trybunę wschodnią również będą do nabycia wyłącznie tą samą drogą – poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.  

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 778225