Menu
Logo
Pge

Nowa umowa Bartka Bartosiaka

Nowa umowa Bartka Bartosiaka

Drugi po Marcinie Groliku podstawowy zawodnik podpisał w piątek nową umowę na grę w PGE GKS Bełchatów. Rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny sezon związał się z macierzystym klubem Bartłomiej Bartosiak.

Występujący na skrzydłach bądź w ataku 27-letni wychowanek GKS ma za sobą udany sezon, w którym w 34 oficjalnych spotkaniach strzelił dziewięć goli i zaliczył cztery asysty, choć nie to jest dla niego najważniejsze.

- Cały sezon pod względem indywidualnych statystyk był dobry – powiedział Bartosika. Wcześniej nie udawało mi się strzelać tylu bramek i tak często asystować. Było z tego powodu zainteresowanie moją osobą, otrzymałem ofertę podpisania umowy w innym klubie, ale ustaliliśmy wspólnie z żoną, że zostajemy na miejscu, by m.in. pomóc klubowi wyjść na prostą.

- Nie ma co ukrywać, że rozmowy długo trwały. Chciałem zakończyć ten temat przed urlopem, ale problemy z licencją nieco zahamowały sprawę. W trakcie wolnego byłem jednak w stałym kontakcie z dyrektorem sportowym i nasze drogi się ostatecznie spotkały. Cieszę się, że zostaję przy Sportowej i będę mógł pomóc GKS się odbudować.

- Mam nadzieje, że dyrektor i trener stworzą naprawdę dobry zespół, w którym będzie także miejsce dla wychowanków, który będzie grał przyjemnie dla oka a kibice będą zadowoleni z naszych występów.

Jakie są indywidualne cele Bartka, który zdobył w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy parę przepięknych goli?

- Chciałbym przede wszystkim, żeby kibice byli zadowoleni z mojej gry i poprawić statystyki z minionego sezonu. Na pewno się da trafiać jeszcze ładniej. Po jednej z  bramek usłyszałem, że to gol życia. Ja tak nie uważam, bo chcę, by były jeszcze piękniejsze. Najważniejsze jest jednak to, żeby GKS wygrywał – zakończył zawodnik, który z górniczym klubem związany jest od dziecka.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 574319