IV liga: Pożegnanie bez punktu

Na pożegnanie z sezonem IV ligi bardzo młoda drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów przegrała na stadionie przy Sportowej z Pilicą Przedbórz 1:2 (1:1). To spotkanie w ramach 34. kolejki nie przyniosło już zmian w tabeli.

O wiele bardziej doświadczeni goście wyszli na prowadzenie w 28. minucie. W samej końcówce pierwszej połowy faulowany w polu karnym był Piotr Mielczarek a rzut karny zamienił na gola Damian Siewiera. W drugiej połowie goście strzelili bramkę, która dała zwycięstwo Pilicy, choć nasi zawodnicy ambitnie dążyli do chociażby remisu.

W naszej drużynie wystąpiło w sumie aż dziewięciu juniorów z rocznika 2001. Trenerem asystentem w tym meczu był Przemysław Przybylski, który prowadzi wspomniany rocznik.

PGE GKS II Bełchatów - Pilica Przedbórz 1:2 (1:1)
Siewiera 45. +1 (k) - 28., 70.

Skład GKS: Malicki Szymon (85. Kacprzyk Grzegorz) - Wojtczyk Kacper (80. Jędraszek Szymon), Zieliński Bartłomiej, Góralczyk Piotr, Pędziwiatr Kamil (46. Sionkowski Jakub) - Siewiera Damian, Nowak Miłosz (60. Chudzik Jakub) - Bąkowicz Tomasz (46. Hajdasz Olaf), Szyszkowski Mateusz (60. Morkowski Filip), Mielczarek Piotr (68. Gierasimiuk Igor) - Berłowski Hubert