Menu
Logo
Pge

Wyniki juniorów z długiego weekendu

Wyniki juniorów z długiego weekendu

Prezentujemy zestawienie wyników meczów juniorskich drużyn GKS Bełchatów z dni 30 maja - 2 czerwca 2018 roku. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka wygrana rocznika 2001, który pozostaje liderem I LW Junior Młodszy B1 czy zapewnione utrzymanie w CLJ U-15.

I LW Junior Młodszy B1
2.06.2018
GKS Bełchatów – RTS Widzew 5:1 (3:0)
Bramki dla GKS: Kocyła Dawid ’13 (Warnecki Damian), ’15 (Hajdasz Olaf), Warnecki Damian ’30 (Łudczak Bartosz), ’63 (Kocyła Dawid), Miedwiediew Maciej ’70 (Błaszczyk Karol)

Wygrana w ostatnim meczu domowym, co oznacza że nasza drużyna u siebie zostaje niepokonana przez cały sezon. Spotkanie było pod naszą kontrolą i nie daliśmy żadnych szans przeciwnikowi.

Skład GKS: Pajkert Szymon (’41 Radzicki Dominik) - Bęben Krzysztof, Morkowski Filip, Jędraszek Szymon – Sionkowski Jakub, Nowak Miłosz (’55 Rośczak Kacper), Chudzik Jakub (’41 Miller Igor),  Hajdasz Olaf– Łudczak Bartosz (’56 Miedwiediew Maciej), Warnecki Damian (’65 Błaszczyk Karol), Kocyła Dawid (’76 Lesiak Sebastian)
Na ławce pozostali: Kacprzyk Grzegorz

Trener: Przemysław Przybylski
Asystent: Krzysztof Nowak
Kierownik: Grzegorz Łudczak

II LW Junior Młodszy B2
2.06.2018
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź II 3:0 (1:0)
Bramki: 4’ Jakub Miarka (as. Stefaniak), 52’ Norbert Stefaniak (as. Kapica), 54’ Piotr Adamczyk

Skład GKS: Wróblewski – Zerka (74’ Terkiewicz), Madejczyk, Pierzchała (74’ Piechura), Stefaniak (61’ Kaliszuk), Kordyka (41’ Kapica), Grabowiecki, Tomczyk, Płochocki, Miarka (61’ Sowa), Żyłka (41’ Adamczyk)

Trener Adam Konstańczuk

Centralna Liga Juniorów U-15
1.06.2018
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 0:0 (0:0)
   
Skład GKS: Kewin Komar - Oskar Przywara, Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec, Gustaw Stemplewski (75. Wiktor Korpas) - Jeremiasz Góralczyk, Kamil Cieślak (60. Bartłomiej Trzeboński), Kacper Kondracki, Kamil Mizera, Olaf Ossowski (65. Peter Sobera), Kacper Sionkowski
 
Na ławce pozostali: Mateusz Wolankiewicz, Jakub Filanowski, Bartłomiej Tomski, Mateusz Kaflowski.
 
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownik: Marek Cieślak
 
Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek udało zapewnić się utrzymanie na przyszły sezon dla rocznika 2004, który będzie miał zaszczyt reprezentować klub w elitarnej CLJ U15.

I LW Trampkarz C2
2.06.2018
Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 6:2 (2:0)
Bramki dla GKS: Szymon Czyżewski 54’, Dominik Kurzydlak 66’

Skład GKS: Stankiewicz Bartek, Załęczny Kacper (35’ Pietryka Dawid), Jurczyk Paweł (26’ czerwona kartka),Bartkiewicz Maciek, Cytarzyński Jan (35’ Jasiński Kamil), Kmiecik Dawid, Marciniak Mateusz, Kurzawa Ernest (25’ Rygała Bartek), Kurzydlak Dominik, Biniecki Kacper (35’ Miarka Mateusz), Czyżewski Szymon.

Na ławce pozostali: Gogul Konrad, Plaga Szymon, Zakrzewski Antek

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka

LO Młodzik D1 gr. I
2.06.2018
GKS Bełchatów - MUKS Szóstka Radomsko 2:1 (1:0)
Bramki dla GKS: 20’ Książczyk (as. Urban ), 42’ Urban (as. Kuśmierek )
                          
Skład GKS:  Wiktor Wójcik - Mikołaj Kabziński, Oskar Kuśmierek, Oliwier Urbaniak, Mateusz Książczyk, Mateusz Galicki, Grzegorz Tomczyk, Tomasz Urban, Jonasz Wiewiórowski

Grali także: Kacper Foltyn, Błażej Dobiech, Marcel Wawrowski, Dominik Retkiewicz, Filip Wilk, Bartosz Rzepczyński, Wiktor Retkiewicz, Jan Szymczak, Tomasz Woch

Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabziński

LO Młodzik D1 gr. II
2.06.2018 r.
GKS II Bełchatów - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4:1 (2:1)
Bramki dla GKS: 8’ Wiktor Kaczmarek, 15’ Jan Jendrusiak, 48’ Wiktor Kaczmarek, 55’ Olek Skrobek

Skład GKS: Adam Izdebski - Jakub Krawętek, Michał Domański, Franek Węglewski, Olek Skrobek, Mateusz Jaśkiewicz, Wojciech Sewerynek, Jan Jendrusiak, Wiktor Kaczmarek
Grali także: Piotr Frąckiewicz, Kacper Borzęcki, Franek Kołek, Krystian Banasik, Dawid Szymański

Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz

LO Młodzik D2 gr. I
30.05.18       
GKS Bełchatów (r. 2007) - Skalnik Sulejów (r. 2006) 3:3 (2:1)
Bramki dla GKS: Siwek 14’ (as. Mielczarek), Mras 28’ (as. Siwek), Siwek 41’

Skład GKS: Grzesiak i Stasiak - Irzykowski, Stępień, Sokołowski, Wolankiewicz, Witkowski, Wróblewski - Sadziński, Mazurek, Jasiczek, Stankiewicz, Pazera, Mras - Siwek, Mielczarek, Mras, Małocha.

Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras

Zaplanowany na 2 czerwca mecz z APN został przeniesiony na środę 6 czerwca na godz. 17.

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Widzew Łódź
Widzew
Łódź
2018-10-27
19:10
W
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2018-10-31
18:30
D
Błękitni Stargard
Błękitni
Stargard
2018-11-04
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 440795 odwiedzin