Menu
Logo
Pge

GKS Bełchatów U-19 z kolejnym zwycięstwem

GKS Bełchatów U-19 z kolejnym zwycięstwem

W rozegranym w środę na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu meczu 13. kolejki I Ligi Wojewódzkiej Junior A1 drużyna GKS Bełchatów wygrała z RKS Radomsko 6:0 (1:0). Walczący o zwycięstwo w całych rozgrywkach "Brunatni" długo nie mogli udowodnić swojej przewagi z ostatnim w tabeli rywalem, ale w końcu efektownie "odpalili" i zakończyli mecz efektowną wygraną. Hattrikiem popisał się Przemysław Zdybowicz.

GKS Bełchatów - RKS Radomsko 6:0 (1:0)
Bramki: 18’ Matuszewski, 50’ Zdybowicz (as. Michalak), 58’ Matuszewski (as. Lewandowski), 65’ Warnecki (as. Zdybowicz), 70’ Zdybowicz, 73’ Zdybowicz (as.Janik)

Skład GKS: Wojtczyk (70. Pajkert), Lisowski (55. Sionkowski), Kozica (71. Cheda), Kowalik, Szaniec (65. Bryła), Michalak, Lewandowski, Matuszewski (60. Łudczak), Janik, Warnecki (65. Szczyszek), Zdybowicz (74. Miller)

Trenerzy: Renosik Jakub i Łuszcz Zygmunt
Kierownik Piotr Michalak

Komentarz trenera Jakuba Renosika:

- To było dla nas trudne spotkanie, ponieważ wybiła z rytmu nas informacja z PZPN, o kontrowersyjnej decyzji zmiany regulaminu rozgrywek juniorów starszych w przyszłym sezonie (piłkarze z kategorii A1 w roku zakończenia rozgrywek muszą ukończyć 18 lat). Dlatego entuzjazm zawodników delikatnie spadł. Jednak gdy mecz się rozpoczął zaczęliśmy wchodzić w dobre tempo i gra przebiegała pod nasze dyktando. Duża ruchliwość i wymienność pozycji sprawiła, że zawodnicy tworzyli wiele sytuacji bramkowych a brakowało tylko finalizacji. W drugiej połowie utrzymaliśmy intensywność gry i było również wiele sytuacji, jednak wzrosła nasza skuteczność i stąd wysoki wynik.

- W sobotę przed nami ostatni mecz tej ligi z drugim najpoważniejszym rywalem o mistrzostwo, AKS SMS Łódź. Zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie.

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D
Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2019-04-13
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 637712