Menu
Logo
Pge

Bilety na przedostatni mecz przy S3

Bilety na przedostatni mecz przy S3

Po środowym zwycięstwie 2:1 z liderem rozgrywek 2 ligi, GKS 1962 Jastrzębie, drużyna PGE GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę 19 maja ponownie zagra mecz przed własną publicznością.

W ramach 32. kolejki 2 ligi "Brunatni" podejmą na stadionie przy ul. Sportowej walczącego o utrzymanie spadkowicza z 1 ligi, Wisłę Puławy. To będzie pojedynek „o sześć punktów”, bo zwycięzca tej rywalizacji może zapewnić sobie dużo spokoju przed ostatnimi dwoma spotkaniami sezonu. Ten niezwykle ważny mecz rozpocznie się dość wcześnie, bo już o godz. 14:00. Dla bełchatowian będzie on także okazją do rehabilitacji za jesienną porażkę 2:5.

Sprzedaż biletów na to przedostatnie w sezonie domowe spotkanie giekaesiaków rozpoczęła się w Punkcie Obsługi Kibica w czwartek 17 maja o godz. 12.

Wejściówki na rywalizację z Wisłą będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

17 - 18.05. w godz. 12 - 17
19.05. (mecz) od godz. 10

W dniu meczowym otwarte będą także kasy stadionowe –  od godz. 12.

Bilety – przedsprzedaż z Kartą Kibica
 
10 zł - normalny
5 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
5 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – przedsprzedaż bez Karty Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu z Kartą Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu bez Karty Kibica
 
20 zł - normalny
15 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
15 zł – trybuna wschodnia

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 527503