Menu
Logo
Pge

Bilety na dwa domowe mecze

Bilety na dwa domowe mecze

Rozgrywki 2 ligi wchodzą w decydującą fazę a przed drużyną PGE GKS Bełchatów być może najważniejszy tydzień w sezonie. Po słabszych występach giekaesiacy sami się zaplatali w walkę o utrzymanie i każdy punkt będzie na wagę złota.

Już w najbliższą środę 16 maja o godz. 19:00 „Brunatni” podejmą lidera rozgrywek 2 ligi GKS 1962 Jastrzębie. Będzie to zaległy mecz 22. kolejki, który miał się pierwotnie odbyć dwa miesiące temu, ale z powodu zimowej aury został przełożony. Jastrzębianie to niemal pewny już awansu do 1 ligi zespół, który jednak ostatnio nieco wyhamował. Bełchatowianie muszą to wykorzystać przed własną publicznością.

Trzy dni później, w sobotę 19 maja drużyna PGE GKS Bełchatów podejmie na stadionie przy ul. Sportowej walczącego o utrzymanie spadkowicza  z 1 ligi, Wisłę Puławy. To będzie pojedynek „o sześć punktów”, bo zwycięzca tej rywalizacji może zapewnić sobie dużo spokoju przed ostatnimi dwoma spotkaniami sezonu. Ten niezwykle ważny mecz rozpocznie się dość wcześnie, bo już o godz. 14:00.

Sprzedaż biletów na dwa wspomniane mecze rozpocznie się w Punkcie Obsługi Kibica we wtorek 15 kwietnia o godz. 12.

Wejściówki na oba spotkania będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

15.05. w godz. 12 - 17
16.05. (mecz) od godz. 14
17 - 18.05. w godz. 12 - 17
19.05. (mecz) od godz. 10

W dniach meczowych otwarte będą także kasy stadionowe – w środę od godz. 17 a w sobotę od godz. 12.


Bilety – przedsprzedaż z Kartą Kibica
 
10 zł - normalny
5 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
5 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – przedsprzedaż bez Karty Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu z Kartą Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu bez Karty Kibica
 
20 zł - normalny
15 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
15 zł – trybuna wschodnia

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2019-03-23
17:00
D
Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 631517