Menu
Logo
Pge

IV liga: Tu też wyjazdowe zwycięstwo

IV liga: Tu też wyjazdowe zwycięstwo

Drugi z rzędu dobry wyjazdowy mecz rozegrał w sobotę zespół rezerw PGE GKS Bełchatów, które w ramach 27. kolejki IV ligi pokonał dużo wyżej notowany KS Paradyż 2:1 (1:1).

W drużynie prowadzonej przez Piotra Bajdziaka wystąpiło czterech zawodników z kadry pierwszego zespołu „Brunatnych” a dwóch z nich zdobyło bramki. W 26. minucie gola na 1:0 zdobył Krystian Peda, który wykorzystał asystę Szczepana Koguta. Cztery minuty później strzelec gola zmarnował szanse sam na sam z golkiperem. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem z 34. minuty, kiedy jeden z rywali wbił z bliska piłkę po tym, jak odbiła się chwilę wcześniej od poprzeczki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem i należy podkreślić bardzo dobry występ naszego bramkarza, Szymona Malickiego, który co najmniej dwukrotnie uratował zespół przed utratą gola.

W drugiej części padła tylko jedna bramka, która okazała się zwycięska dla bełchatowian. W 55. Minucie w polu karnym sfaulowany został Mikołaj Bociek i to sam poszkodowany wykonał skutecznie „jedenastkę”. Szansę na podwyższenie wyniku miał Szczepan Kogut po podaniu Pedy, ale źle uderzył piłkę będąc na dobrej pozycji.

Następny mecz w ramach ambitnej walki o utrzymanie giekaesiacy mają rozegrać nietypowo, bo w czwartek 10 maja o godz. 18 ze Zjednoczonymi Stryków. Tym razem u siebie.

Skład PGE GKS II:

Szymon Malicki - Mateusz Orski, Bartłomiej Zieliński, Piotr Góralczyk, Szczepan Kogut - Damian Jasiński (59. Kacper Szafrański), Mikołaj Bociek - Krystian Peda (90. Mikołaj Kotowski), Jan Imiołek (75. Mateusz Szyszkowski), Damian Siewiera (59. Mateusz Stolarczyk) - Michał Lewandowski (88. Kamil Pędziwiatr)

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 527500