IV liga: Podział punktów z Kutnie

W wyjazdowym meczu 26. kolejki 2 ligi drużyna PGE GKS II Bełchatów zremisowała z KS Sand Bus Kutno 1:1 (1:1). Gola dla drużyny prowadzonej przez Piotra Bajdziaka zdobył Michał Lewandowski.

Gol „Lewego” padł już w 8. minucie, kiedy to Michał skutecznie dobił wybitą przez bramkarza gospodarzy piłkę po strzale Mateusza Stolarczyka. Giekaesiacy mieli jeszcze swoje sytuacje przed przerwą, ale nie byli skuteczni. Bramkę zdobyli za to kutnianie wykorzystując nieporozumienie pomiędzy naszym obrońcą a bramkarzem. Po zmianie stron wynik już się nie zmienił, choć piłkę meczową miał Jan Imiołek, ale przestrzelił dobijając uderzenie w słupek Krystiana Pedy. Punkt zdobyty na tym bardzo trudnym terenie może cieszyć, ale gdyby nasi zawodnicy lepiej nastawili celowniki, cieszyliby się z trzech punktów.

Następny mecz rezerwy zagrają ponownie na wyjeździe. Tym razem w sobotę z KS Paradyż.