Menu
Logo
Pge

Liga Turniejowa OZPN rocznika 2010 (Bełchatów)

Liga Turniejowa OZPN rocznika 2010 (Bełchatów)

W niedzielę na boisku nr 4 Miejskiego Centrum Sportu odbyły się zawody z cyklu Ligi Turniejowej OZPN Żak F2 rocznik 2010. Gospodarzem turnieju był GKS Bełchatów. W rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny:

GKS Bełchatów I
GKS Bełchatów II
Świt Kamieńsk I
Świt Kamieńsk II
Włókniarz Zelów

Nie przyjechał zespół LUKS Gomunice.

Wyniki meczów:

GKS Bełchatów I - Włókniarz Zelów 3:0
(Rożentalski Aleksander, Sobolewski Kuba, Sobolewski Tomasz)

GKS Bełchatów II - Świt Kamieńsk II 2:0
(Słowikowski Dawid, Grzyb Krystian)

GKS Bełchatów I - Świt Kamieńsk II 7:0
(Piekarski Szymon 2, Rożentalski Aeksander, Kaźmierczak Konstanty, Kostrzewa Aleksander, Kurzawski Jan)

Włókniarz Zelów - Świt Kamieńsk I 1:2

GKS Bełchatów I - Świt Kamieńsk I 4:1
(Murzyła Filip 2, Kaźmierczak Konstanty, Kostrzewa Aleksander)

Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów II 1:3
(Motyl Filip, Grzyb Krystian, Słowikowski Dawid)

Świt Kamieńsk I - GKS Bełchatów II 1:1
(Salon Miłosz)

Świt Kamieńsk II - Włókniarz Zelów 1:2

Świt Kamieńsk I - Świt Kamieńsk II 1:1

GKS Bełchatów I - GKS Bełchatów II 1:2
(Kurzawski Jan- Motyl Filip 2)

Skład GKS I:

Kupiec Antoni, Wódka Alan, Kostrzewa Aleksander, Sobolewski Tomasz, Sobolewski Kuba, Murzyła Filip, Kurzawski Jan, Rożentalski Aleksander, Kaźmierczak Konstanty, Piekarski Szymon

Trener Bartłomiej Kondracki
Kierownicy Sebastian Sobolewski, Mariusz Murzyła

Skład GKS II:

Cieślik Hubert, Głowacki Bruno, Motyl Filip, Zawieja Bartłomiej, Salon Miłosz, Grzyb Krystian, Słowikowski Dawid, Walczak Adam, Tarka Adam, Bociek Kacper

Trener Bartłomiej Kondracki
Kierownicy Sebastian Sobolewski, Mariusz Murzyła

Skład Włókniarza: Lipiński Wiktor, Adamczyk Filip, Kazimierczak Kacper, Światkowski Błażej, Tosik Nikodem, Mikołajczyk Tomasz, Waga Szymon, Uzarczyk Kacper, Burasiewicz Grzegorz
Trener Mrowiński Maciej

Skład Świtu I: Łachman Maksymilian, Sowiński Kryspin, Sewerynek Wojtek, Korzela Natan, Rozpara Jakub, Trzebiński Adam

Skład Świtu II: Pomińczyk Jakub, Foksowicz Bartek, Kurpiel Damian, Semeniuk Wiktor, Niemiec Mateusz, Król Kacper


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2018-04-21
16:00
W
Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2018-04-28
17:00
D
Gwardia Koszalin
Gwardia
Koszalin
2018-05-05
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 66899 odwiedzin