Mecze naszych juniorów (7-8 kwietnia)
Prezentujemy zestawienie wyników meczów juniorskich drużyn GKS Bełchatów z dni 7 - 8 kwietnia 2018 roku. Z siedmiu rozegranych spotkań młodzi "Brunatni" wygrali pięć strzelając rywalom 26 goli.
I LW Junior Starszy A1
8.04.2018
Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów 2:0 (2:0)
Skład GKS: Pędziwiatr (46’ Malicki), Lisowski (58’Bąkowicz), Cheda, Kozica, Bryła (62’ Kowalik), Śpiewak (46’ Matuszewski), Michalak, Chwałowski (74’ Szczyszek), Szaniec (55’ Szyszkowski, Janik (62’ Warnecki), Zdybowicz
Trenerzy: Jakub Renosik i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
I LW Junior Młodszy B1
7.04.2018
LKS Mierzyn - GKS Bełchatów 0:5 (0:2)
Bramki dla GKS: Szczyszek Jakub 15. (Morkowski Filip), Warnecki Damian 32. (Nowak Miłosz), Hajdasz Olaf 50. (Kocyła Dawid), Rośczak Kacper 52.k (Mielczarek Piotr), Kocyła Dawid 66. (Miedwiediew Maciej).
Skład GKS: Pajkert Szymon (41. Kacprzyk Grzegorz) - Bęben Krzysztof, Jędraszek Szymon, Morkowski Filip – Rośczak Kacper (65. Miedwiediew Maciej), Nowak Miłosz (41 Hajdasz Olaf), Chudzik Jakub (61. Błaszczyk Karol), Miller Igor – Łudczak Bartosz, Szczyrek Jakub (41. Kocyła Dawid), Warnecki Damian (41. Mielczarek Piotr)
Trener: Przemysław Przybylski
Asystent: Krzysztof Nowak
Kierownik: Łudczak Grzegorz
II LW Junior Młodszy B2
8.04.2018
GKS Bełchatów - Róża Kutno 2:0 (0:0)
Bramki: 61’ Wiktor Michalski (as. Markiewicz), 66’ Wiktor Michalski (as. Płochocki)
Skład GKS: Komar (41’ Wróblewski) – Żyłka (75’ Kaliszuk), Zerka (71’ Pater), Rogan, Plochocki, Miarka (41’ Markiewicz), Tomczyk, Grabowiecki, Michalski (71’ Papuga), Konastańczuk (63’ Sowa), Kapica
Trener: Adam Konstańczuk
Centralna Liga Juniorów U-15
8.04.2018
GKS Bełchatów - Escola Varsovia 2:0 (2:0)
Bramki dla GKS: 4. Kacper Sionkowski (as. Olaf Ossowski), 33. Kacper Sionkowski (as. Kacper Kondracki)
Skład GKS: Kewin Komar - Oskar Przywara, Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec (60. Wiktor Korpas), Gustaw Stemplewski - Jeremiasz Góralczyk (79. Bartłomiej Tomski), Kamil Cieślak, Kacper Kondracki (77. Peter Sobera), Olaf Ossowski (55. Marcel Kuśmierek), Kamil Mizera (78. Mateusz Kaflowski), Kacper Sionkowski
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownicy: Marek Cieślak i Mariusz Filanowski
I LW Trampkarz C2
7.04.2018
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 3:0 (0:0)
Skład GKS: Gogul Konrad, Załęczny Kacper (44’ Pietryka Dawid), Marciniak Mateusz, Jasiński Kamil, Cytarzyński Jan (62’ Zakrzewski Antoni), Kmiecik Dawid (36’ Jurczyk Paweł), Miarka Mateusz, Kurzydlak Dominik, Kurzawa Ernest, Rygała Bartek (40’ Plaga Szymon), Czyżewski Szymon (27’ Biniecki Kacper)
Na ławce pozostał Stankiewicz Bartosz
Trener: Dawid Ciupiński
Kierownik: Krystian Pietryka
LO Młodzik D1 gr. II
8.04.2018
Szczerbiec Wolbórz - GKS II Bełchatów 0:2 (0:1)
Bramki: 21’ Olek Skrobek, 48’ Wojtek Sewerynek
Skład GKS: Witold Bartkowiak, Olek Skrobek, Franek Węglewski, Bartosz Pietrasiak, Kamil Marciniec, Mateusz Jaśkiewicz, Marcel Urbański, Wojtek Sewerynek, Wiktor Kaczmarek
Grali także: Piotr Frąckiewicz, Krystian Banasik, Jan Jendrusiak, Julek Ryłka, Michał Domański, Jakub Walęciak
Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak
LO Młodzik D2 gr. I
8.04.2018
GKS Bełchatów - Luciążanka Przygłów 15:0 (7:0)
Bramki: Kaspian Jasiczek 3 (5’, 40’, 45’- asysta Franek Szymczyk), Jakub Mielczarek 3 (16’, 27’, 28’), Tobiasz Mras 2 ( 19 i 32’ ), Alan Siwek 2 ( 36’ asysta Szymczyk, 37’), Adrian Małocha 2 ( 29 i 54’ ), Bartosz Kwaśnik 2 ( 50 i 54’ asysta Krzysztof Pazera), Franciszek Szymczyk 6’
Skład GKS: Grzesiak (Gaspar) - Irzykowski, Pasieka, Witkowski, Sadziński, Jasiczek, Szymczyk, Mras, Siwek; Wolankiewicz, Gurin-Klupś, Kwaśnik, Pazera, Mielczarek, Wróblewski, Małocha
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
Fot. Piotr Tokarczyk