Menu
Logo
Pge

IV liga: Remis rezerw z liderem

IV liga: Remis rezerw z liderem

W meczu 21. kolejki IV ligi zespół rezerw PGE GKS Bełchatów zremisował na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu z Unią Skierniewice 1:1 (0:0). W pojedynku przeciwko liderowi rozgrywek wystąpiło kilku zawodników pierwszej drużyny "Brunatnych". Niedzielny punkt dał ekipie Piotra Bajdziaka awans o jedną pozycję.

Pierwsza połowa to przede wszystkim mnóstwo walki o każdą piłkę, ale jednocześnie niewiele zagrożenia dla golkiperów obu zespołów. Trzeba też dodać, że już w 2. minucie boisko z powodu urazu musiał opuścić Damian Siewiera. Po trzech minutach na jego miejsce wszedł Jan Imiołek.

Dużo więcej działo się w drugiej połowie meczu. W 51. minucie Mateusz Orski zacentrował mocno z prawego skrzydła a w trudnej pozycji strzałem głową bramkarza Unii pokonał Krystian Peda (na zdjęciu). Wyrównanie padło po strzale z wątpliwego rzutu karnego (56. minuta). Do końca spotkania oba zespoły podejmowały jeszcze próby zdobycia zwycięskiej bramki, ale wynik nie uległ zmianie. Sędzia główny nie uznał jeszcze po jednym golu dla obu drużyn.

Dodajmy, że dzisiejszym meczem w roli kierownika naszej drużyny zadebiutował Ryszard Piekielny, który zastąpił w minionym tygodniu Mariusza Morawskiego. Życzymy udanej pracy!

Skład PGE GKS II:

Arkadiusz Moczadło - Mateusz Orski, Bartłomiej Zieliński, Piotr Góralczyk, Szczepan Kogut - Kacper Szafrański (63. Mateusz Stolarczyk), Damian Siewiera (5. Jan Imiołek) - Michał Lewandowski (80. Mikołaj Kotowski), Łukasz Pietroń, Krystian Peda (70. Kacper Wojtczyk) - Hubert Berłowski

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2018-07-21
17:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-07-28
19:00
D
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-08-04
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

     

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 204534 odwiedzin