Menu
Logo
Pge

IV liga: W niedzielę z Ceramiką

IV liga: W niedzielę z Ceramiką

Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby w najbliższy weekend piłkarską wiosnę zainaugurował drugi zespół PGE GKS Bełchatów. Rezerwy „Brunatnych” zmierzą się w niedzielę 25 marca z Ceramiką Opoczno.

Będzie to pojedynek z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, zatem stawka meczu jest bardzo wysoka. Każdy w drużynie zdaje sobie sprawę z wagi tego spotkania.

- Jeżeli chodzi o sprawy czysto sportowe to klub stawia przed nami cel utrzymania w IV lidze, ale dla nas jest to oczywiście wynik, który bezwzględnie musimy osiągnąć – powiedział w rozmowie z BELsport.pl trener zespołu Piotr Bajdziak. Chcemy zająć na koniec sezonu jak najwyższą pozycję w lidze, ale naszym celem będzie skupianie się na każdym kolejnym pojedynku i walka od początku do końca o zwycięstwo.

- Drugim ważnym celem przed rundą wiosenną jest to, aby z drugiej drużyny jak najwięcej zawodników trafiło do pierwszego zespołu GKS. W Bełchatowie chcemy stawiać na swoich wychowanków i mam nadzieję, że ich dobra postawa na boiskach IV ligi zaowocuje walką o miejsce w pierwszej drużynie - mówi szkoleniowiec rezerw "Brunatnych", który w niedzielę zadebiutuje na ławce trenerskiej w oficjalnym spotkaniu.

W trakcie zimowych przygotowań rezerwy rozegrały siedem sparingów, z których pięć wygrała, jeden zremisowała a uległa tylko na starcie zimy z Włókniarzem Zelów, z którym w miniony weekend nie udało się rozegrać ligowej potyczki.

Mecz 19. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy PGE GKS II Bełchatów a Ceramiką Opoczno rozpocznie się w niedzielę o godz. 12 na boisku sztucznym bądź naturalnym Miejskiego Centrum Sportu.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2019-03-23
17:00
D
Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 631501