Menu
Logo
Pge

Bilety na piątkowy mecz

Bilety na piątkowy mecz

W najbliższy piątek 16 marca drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra swój pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie najlepszy zespół 2 ligi, GKS 1962 Jastrzębie. Sprzedaż biletów na rozpoczynające się o godz. 19 spotkanie rusza we wtorek 13 marca.
 
Ceny jednostkowych biletów w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom. Nadal bardzo opłacalny będzie zakup wejściówek w przedsprzedaży a tradycyjnie najtańszą opcją pozostaje zakup karnetu na wszystkie osiem meczów „Brunatnych”. A będzie co oglądać, bo do Bełchatowa przyjadą w większości rywale z czołówki rozgrywek. Podtrzymana zostają także niższa cena biletu i karnetu na trybuną wschodnią, gdzie mieści się nasz „młyn”.
 
W rudzie wiosennej karnety i bilety można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.
 
Bilety na poszczególne mecze PGE GKS Bełchatów, w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, są dostępne w cenach od 1 do 20 zł, natomiast karnety to wydatek od 8 do 60 zł. Zakup abonamentu to najlepszy sposób, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na stadionie. Ceny karnetów są w tej rundzie naprawdę wyjątkowe!
 
Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Przypominamy, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.
 
Dodajmy, że w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej cały czas trwa sprzedaż karnetów na trybunę wschodnią.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:
 
13 - 15.03. w godz. 12 - 17
16.03. od godz. 13

W dniu meczu od godz. 17 otwarte będą także kasy stadionowe.

 
Ceny biletów i karnetów:

Bilety – przedsprzedaż z Kartą Kibica
 
10 zł - normalny
5 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
5 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – przedsprzedaż bez Karty Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu z Kartą Kibica
 
15 zł - normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia
 
Bilety – sprzedaż w dniu meczu bez Karty Kibica
 
20 zł - normalny
15 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
15 zł – trybuna wschodnia
 
Karnety (8 meczów):
 
60 zł – normalny
30 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
30 zł – trybuna wschodnia

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW I KARNETÓW


Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2019-03-23
17:00
D
Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 630325