Menu
Logo
Pge

IV i V miejsce w "Bełchatów" CUP" rocznik 2006

IV i V miejsce w "Bełchatów" CUP" rocznik 2006

Stadion Śląski Chorzów wygrał V Halowy Turniej Piłki Nożnej "Bełchatów Cup 2018" dla rocznika 2006 pod patronatem Starosty Bełchatowskiego. Były to zawody w ramach jubileuszu 40-lecia GKS Bełchatów. Drużyny gospodarzy zajęły miejsca tuż za podium.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn, które rywalizowały w pierwszej fazie w dwóch grupach systemem każdy każdym.

Wyniki meczów grupowych.

Grupa A

GKS I Bełchatów – Oranje Sport Konin II 5-2

Stadion Śląski Chorzów – Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2

Górnik Zabrze – AS Radomiak Radom 5-0

GKS I Bełchatów - Stadion Śląski Chorzów 2-5

Pogoń Nowe Skalmierzyce - AS Radomiak Radom 4-0

Oranje Sport Konin II - Górnik Zabrze 1-4

GKS I Bełchatów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-1

Oranje Sport Konin II - AS Radomiak Radom 6-0

Stadion Śląski Chorzów - Górnik Zabrze 3-0

GKS I Bełchatów - AS Radomiak Radom 4-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Górnik Zabrze 2-2

Oranje Sport Konin II - Stadion Śląski Chorzów 0-4

GKS I Bełchatów - Górnik Zabrze 1-0

Oranje Sport Konin II - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-3

Stadion Śląski Chorzów - AS Radomiak Radom 7-0
 

Tabela grupy A

1. Stadion Śląski Chorzów 12

2. GKS I Bełchatów 12

3. Górnik Zabrze 7

4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 7

5. Oranje Sport Konin II 6

6. AS Radomiak Radom 0

 

Grupa B

KKS Koluszki – GKS II Bełchatów 2-2

Oranje Sport Konin I – RKS Lechia Tomaszów Maz. 1-4

GKS Katowice – MUKS Szóstka Radomsko 0-2

KKS Koluszki - Oranje Sport Konin I 0-4

RKS Lechia Tomaszów Maz - MUKS Szóstka Radomsko 3-1

GKS II Bełchatów - GKS Katowice 2-1

KKS Koluszki - RKS Lechia Tomaszów Maz. 2-6

GKS II Bełchatów - MUKS Szóstka Radomsko 2-2

Oranje Sport Konin I - GKS Katowice 3-2

KKS Koluszki - MUKS Szóstka Radomsko 0-1

RKS Lechia Tomaszów Maz. - GKS Katowice 6-0

GKS II Bełchatów - Oranje Sport Konin I 3-1

KKS Koluszki - GKS Katowice 2-4

GKS II Bełchatów - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-5

Oranje Sport Konin I - MUKS Szóstka Radomsko 4-2

 

Tabela grupy B

1. RKS Lechia Tomaszów Maz. 15

2. Oranje Sport Konin I 9

3. GKS II Bełchatów 8

4. MUKS Szóstka Radomsko 7

5. GKS Katowice 3

6. KKS Koluszki 1


W dalszej fazie drużyny rywalizowały w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy. Te, które zajęły miejsca 1-4 w swoich grupach, grały dalej systemem pucharowym a pozostałe każdy z każdym.

Liga Europy

Oranje Sport Konin II - KKS Koluszki 2-2

AS Radomiak Radom - GKS Katowice 2-1

Oranje Sport Konin II - AS Radomiak Radom 2-2

KKS Koluszki - GKS Katowice 0-2

Oranje Sport Konin II - GKS Katowice 2-7

AS Radomiak Radom - KKS Koluszki 1-3
 

Liga Mistrzów

Cwierfinały:

Stadion Śląski Chorzów - MUKS Szóstka Radomsko 4-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce - RKS Lechia Tomaszów Maz. 0-2

GKS I Bełchatów - GKS II Bełchatów 0-4

Górnik Zabrze - Oranje Sport Konin I 1-3

Mecze o miejsca 5-8

MUKS Szóstka Radomsko - Górnik Zabrze 2-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS I Bełchatów 1-8

Mecz o miejsce 7

MUKS Szóstka Radomsko - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2

Mecz o miejsce 5

GKS I Bełchatów - Górnik Zabrze 2-1

Półfinały:

Stadion Śląski Chorzów - Oranje Sport Konin I 4-3

RKS Lechia Tomaszów Maz. - GKS II Bełchatów 4-1

Mecz o 3. miejsce

GKS II Bełchatów - Oranje Sport Konin I 1-4

Finał

Stadion Śląski Chorzów - RKS Lechia Tomaszów Maz. 3-1

 
Tabela końcowa:

Stadion Śląski Chorzów

RKS Lechia Tomaszów Maz.

Oranje Sport Konin I

GKS II Bełchatów

GKS I Bełchatów

Górnik Zabrze

MUKS Szóstka Radomsko

Pogoń Nowe Skalmierzyce

GKS Katowice

KKS Koluszki

AS Radomiak Radom

Oranje Sport Konin II


Najwięcej bramek w całym turnieju zdobył Rafał Sreczyński z Oranje Sport Konin I

Najlepszym bramkarzem został wybrany Szymon Kardas z RKS Lechia Tomaszów Maz.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Sobeczko z Stadion Śląski Chorzów


Puchary, medale i nagrody wręczali:

Stanisław Sipa Prezes OZPN Piotrków Trybunalski – fundator statuetki dla najlepszego piłkarza turnieju

Krystian Kierach – trener-koordynator ds. młodzieży GKS Bełchatów

Podczas turnieju można było przyjrzeć się pokazowi masażu z wykorzystaniem produktów OMS ROLL. Pokaz z rolowania prowadzili fizjoterapeuci z Kliniki Orto Med Sport. Obecny był także przedstawiciel partnera technicznego grup młodzieżowych GKS "Bełchatów" S.A. M.D.Z. Zbigniew Pawlak, czyli autoryzowany dealer włoskiej marki MACRON S.P.A.


Składy gospdarzy (zdobyte bramki):

GKS II: Izdebski Adam, Bartkowiak Witold, Jendrusiak Jan, Kepa Igor (2), Szymański Dawid, Witkowski Filip, Borzęcki Kacper (4), Domański Michał, Kołek Franciszek (6), Poczekajczyk Adrian, Urbański Marcel (2), Banasik Krystian, Sewerynek Wojciech (3)

Trener: Bartkowiak Borys, Kierownik: Borzęcki Adam

GKS I: Winiarski Oliwier, Jaskiewicz Mateusz, Skrobek Olek (2), Marciniec Kamil (5), Ryłka Julian (6), Frąckiewicz Piotr, Węglewski Franek (5), Sejdija Imer, Pietrasiak Bartosz (2), Kaczmarek Wiktor (6), Krawętek Jakub (2)

Trener: Węglewski Marcin, Kierownik: Jaśkiewicz Grzegorz


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2018-09-22
17:00
D
Garbarnia Kraków
Garbarnia
Kraków
2018-09-26
18:30
D
Gryf Wejherowo
Gryf
Wejherowo
2018-09-30
14:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 370061 odwiedzin