Rocznik 2006 trzeci w finale "Marszałka"

3 grudnia drużyna rocznika 2006 brała udział w finale Halowych Mistrzostw o puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 3. miejsce przegrywając w półfinale ze zwycięzcą turnieju Wartą Sieradz.

Wyniki w grupie B:

1. GKS Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1
bramka Franek Węglewski (as. Julian Ryłka)

2. GKS Bełchatów - WKS Wieluń 4-1
bramki: Julian Ryłka (as. Mateusz Jaśkiewicz), Franek Węglewski, Julian Ryłka (as. Kamil Marciniec), Bartosz Pietrasiak (as. Jakub Walęciak)

3. GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 3-1
bramki: Franek Węglewski (as. Olek Skrobek), Julian Ryłka (as. Wiktor Kaczmarek), Wiktor Kaczmarek (as. Bartosz Pietrasiak)

Po trzech meczach GKS Bełchatów zajął 1. miejsce w grupie i w półfinale zmierzył się z drużyną z 2 miejsca z grupy A

Półfinał:
GKS Bełchatów - Warta Sieradz 2-3
bramki: Julian Ryłka, Franek Węglewski (as. Wiktor Kaczmarek)

W finale drużyna Warty Sieradz wygrała z Pelikanem Łowicz 3-2 i została zwycięzcą turnieju zdobywając Puchar.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Aleksander Skrobek z GKS Bełchatów.

Skład GKS Bełchatów: Igor Kępa, Aleksander Skrobek, Mateusz Jaśkiewicz, Wiktor Kaczmarek, Kamil Marciniec, Franek Węglewski, Julian Ryłka, Bartosz Pietrasiak, Jakub Walęciak