Menu
Logo
Pge

Mikrocykle zakończone, czas decyzji

Mikrocykle zakończone, czas decyzji

Zakończyły się ostatnie mikrocykle treningowe pierwszej i drugiej drużyny PGE GKS Bełchatów. Obie kadry rozpoczęły okres świąteczny i odpoczynek przed trudnymi, zimowymi przygotowaniami.

Większość zawodników pierwszej drużyny opuszcza powoli Bełchatów, ale nie oznacza to jeszcze końca miłych obowiązków wobec klubu. Tradycyjnie w tym okresie drużyna złożyła podpisy na koszulkach, które trafią na akcje charytatywne. Kilku piłkarzy odwiedzi jeszcze szkoły naszego regionu, XXIX Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboy a reprezentacja drużyny wyjedzie na turniej „Wiślacka Gwiazdka” do Sandomierza.

Końcówka jesieni jest intensywnym czasem m.in. dla dyrektora sportowego, który zakończył już rozmowy z kandydatami na trenera zespołu rezerw. Decyzję w tej sprawie możemy poznać w przyszłym tygodniu. Równolegle trwają ustalenia w sprawie zawodników wypożyczonych latem zarówno do PGE GKS Bełchatów jak i tych, których my wypożyczyliśmy do klubów niższych lig. Trzeci temat to możliwość pozyskania nowych piłkarzy na newralgiczne pozycje zgodnie. Tutaj także wykonano już sporo ruchów. Wszystko ma się wyjaśniać krok po kroku aż do 8 stycznia, czyli pierwszego treningu w nowym roku.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
00:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 483289