Menu
Logo
Pge

"Brunatni" ponownie zagrają w Sandomierzu

"Brunatni" ponownie zagrają w Sandomierzu

Reprezentacja drużyny PGE GKS Bełchatów po raz drugi weźmie udział w halowym Charytatywnym Piłkarskim Turnieju "WIŚLACKA GWIAZDKA” organizowanym przez SKS „Wisła” Sandomierz. Obok „Brunatnych” w niedzielę 17 grudnia na parkietach sandomierskiej hali sportowej będzie można oglądać jeszcze prawdopodobnie siedem drużyn.

Celem imprezy jest organizacja środków i pomocy osobom potrzebującym. "Wiślacka Gwiazdka" zapoczątkowana została w ubiegłym roku. Wówczas Wisła przegrała w finale po rzutach karnych z Siarką Tarnobrzeg. Trzecie miejsce zajęł młoda ekipa PGE GKS Bełchatów. W tym roku skład naszej drużyny ma być bardziej doświadczony. Ostateczny skład podamy w tygodniu przed wyjazdem do Sandomierza,

W trakcie turnieju zorganizowana zostanie licytacja koszulek drużyn biorących udział w rozgrywkach. Podobnie jak przed rokiem, na turniej będzie można wejść po zakupie symbolicznej cegiełki, z których zysk również wesprze potrzebujących. Odbędzie się też zbiórka maskotek i słodyczy dla podopiecznych Domu Dziecka w Łoniowie. Zebrane środki przeznaczone zostaną również na zakup rzeczy dla placówki wychowawczej w Łoniowie, paczki żywnościowe dla ubogich rodzin wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu oraz na karmę dla psów z Przytuliska na Wiśniowej w Sandomierzu.

Do Sandomierza za swoją drużyną wybiera się spora grupa kibiców „Brunatnych”, która będzie mogła liczyć na odpowiednią gościnę zaprzyjaźnionych fanów Wisły.

RELACJA Z 2016 ROKU

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
00:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 483331