Menu
Logo
Pge

Bilety na pożegnalne spotkanie

Bilety na pożegnalne spotkanie

W czwartek 16 listopada rozpocznie się przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz PGE GKS Bełchatów na stadionie przy ul. Sportowej 3. Będzie to spotkanie 18. już kolejki 2 ligi z Błękitnymi Stargard.

Ten ostatni domowy pojedynek giekaesiaków w 2017 roku rozpocznie się 19 listopada o godz. 17:00. Mecz z Błękitnymi będzie miał dodatkowo jubileuszowy charakter, ponieważ równo tydzień później górniczy klub obchodził będzie 40-lecie istnienia. Następne spotkanie PGE GKS Bełchatów przy Sportowej odbędzie się dopiero w marcu przyszłego roku.

Przypominamy, że mając na względzie niezadowalające wyniki w ostatnich spotkaniach, drużyna, sztab i zarząd „Brunatnych” zaproponowali swoim kibicom pewien układ, w myśl którego w przypadku braku zwycięstwa, zwracane będą koszty biletów. Ewentualny zwrot będzie mógł otrzymać każdy z kibiców, który zakupi bilet lub wejdzie na stadion z karnetem.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu), w którym można nabywać bilety:
 
16-17 listopada w godz. 13-17

19 listopada (mecz) od godz. 14

W dniu meczu od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe.

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW - JESIEŃ 2017

Prowadzona przedsprzedaż umożliwia kibicom “Brunatnych” na zakup biletów w niższych cenach niż ma to miejsce w dniu meczowym. Bilety na trybuny C i D można nabywać w cenach 1, 5 i 10 zł (z Kartą Kibica) bądź 5, 10 i 15 zł (bez Karty Kibica). Zaledwie 5 zł to koszt biletu na trybunę wschodnią, gdzie zasiadają najzagorzalsi fani "Brunatnych".
 
Zgodnie z przyjętą zasadą sprzedaży wejściówek, w dniu meczu ich ceny wzrastają maksymalnie o 5 zł (opcje z i bez KK). Do dyspozycji kibiców pozostają niezmiennie cztery trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Najmłodszych fanów z opiekunami klub zaprasza na trybunę północną do Sektora Rodzinnego.
 
Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub wprowadził stałą promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica otrzymamy bilet na jeden wybrany mecz za darmo.
 
Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Widzew Łódź
Widzew
Łódź
2018-10-27
19:10
W
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2018-10-31
18:30
D
Błękitni Stargard
Błękitni
Stargard
2018-11-04
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 438870 odwiedzin