Menu
Logo
Pge

Wejściówki na jubileuszowy film

Wejściówki na jubileuszowy film

Coraz bliżej do okrągłej rocznicy powstania GKS „Bełchatów”. Przypominamy, że jednym z elementów obchodów urodzin „Brunatnych” będzie wyjątkowa projekcja przygotowana z okazji 40-lecia naszego klubu.

Zrealizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” film pt. „Brunatne pokolenia” będzie można obejrzeć w Sali Teatralno-Widowiskowej PGE Gigantów Mocy MCK w Bełchatowie w niedzielę 26 listopada 2017 roku od godz. 15:00.

Wstęp na projekcję będzie wolny, natomiast z uwagi na ograniczoną liczbę 500 miejsc, każda osoba, która będzie chciała obejrzeć film, będzie proszona przy wejściu o okazanie specjalnego, bezpłatnego biletu. Wejściówki te będzie można odbierać od środy 15 listopada aż do wyczerpania puli w kasie PGE Gigantów Mocy MCK w Bełchatowie (pl. Narutowicza 3). Część biletów można także odbierać w siedzibie Ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej stadiou.

Kilkudziesięciominutową opowieść o historii klubu przedstawioną głównie przez samych kibiców, ale także zawodników i przedstawicieli klubu, obejrzy z pewnością także część gości uroczystej Gali Jubileuszu 40-lecia, która w tej samej Sali rozpocznie się o godz. 17. Na tę uroczystość obowiązywać już będą specjalne zaproszenia.

Oba wydarzenie zorganizowane będą dzięki wsparciu m.in. Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Fot. belchatow.pl, gigantymocy.pl

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 737979