Menu
Logo
Pge

IV liga: Skuteczniejszy Zawisza

IV liga: Skuteczniejszy Zawisza

W swoim ostatnim domowym meczu drużyna PGE GKS II Bełchatów uległa Zawiszy Pajęczno 1:2 (1:1). Dla naszego młodego zespołu była to dziesiąta porażka w sezonie.

Goście już w 7. minucie objęli prowadzenie, kiedy to były giekaesiak Dawid Magiera uderzył z dystansu a piłka po rykoszecie zmyliła w bramce Krystiana Wojtczyka.  Wyrównanie padło w 35, minucie, kiedy po podaniu Daniela Chwałowskiego a następnie indywidualnej akcji i płaskim strzale z dystansu Konrada Matuszewskiego futbolówka znalazła się w siatce Zawiszy.

Po zmianie stron nadal większe posiadanie piłki mieli bełchatowianie, ale nie przekładało się to na stwarzanie wielu groźnych sytuacji. Kilka ich jednak było, ale albo brakowało decyzji o strzale albo tego jednego zawodnika do wykończenia podania. Decydujące trafienie miało miejsce w 62. minucie, kiedy jeden z obrońców GKS niefortunnie wybił piłkę wprost pod nogę Magiery, któremu wyszedł strzał z powietrza i zwycięstwo Zawiszy stało się faktem.

Skład GKS II:

Krystian Wojtczyk – Mateusz Orski, Bartłomiej Zieliński, Kacper Szafrański, Kacper Wojtczyk – Damian Siewiera, Damian Michalak (71. Igor Gierasimiuk) – Michał Lewandowski (46. Bartłomiej Lisowski), Daniel Chwałowski (46. Jakub Szczyszek), Konrad Matuszewski (63. Damian Warnecki) – Hubert Berłowski

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
00:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 477438